• Oferty
  • Wszystkie ofertyLatchorzewDesignGrafikaGraphic Designer
    Graphic Designer
    Nowa
    Design
    GreenMax

    Latchorzew
    1 521 - 1 774 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 521 - 1 774 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Adobe InDesign

    Adobe Illustrator

    Adobe Photoshop

    design

    Adobe CC

    DTP

    Opis stanowiska

    Szukamy graficznego geeka. Człowieka, który do poduszki czyta brandbooki i wie, że Design System to nie instrukcja składania mebli z Ikei. Jeśli, wiesz dlaczego projektowanie tylko pod kątem złotego podziału to zły pomysł na podejście do designu, to właśnie Ciebie szukamy!

    Twoje zadania:

    • Projektowanie atrakcyjnych grafik do mediów społecznościowych zgodnych z identyfikacją wizualną marki
    • Przygotowywanie grafik pod kątem późniejszej animacji, z uwzględnieniem warstw i elementów ruchomych
    • Tworzenie profesjonalnych i angażujących prezentacji biznesowych
    • Projektowanie katalogów do druku, z uwzględnieniem zasad DTP
    • Opracowywanie ulotek i broszur informacyjnych, łączących atrakcyjny design z efektywnym przekazem informacji
    • Przygotowywanie grafik reklamowych do różnych kanałów (online i offline), z uwzględnieniem specyfiki każdego medium.
    • Dbanie o spójność wizualną wszystkich materiałów
    • Regularne śledzenie trendów w designie i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań do projektów
    • Zarządzanie biblioteką zasobów graficznych firmy, w tym zdjęć, ikon i elementów brandingowych

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe:
    • Min. 2-3 lata doświadczenia na stanowisku grafika
    • Biegła znajomość pakietu Adobe CC (szczególnie Photoshop, Illustrator, InDesign)
    • Doświadczenie w projektowaniu dla mediów społecznościowych i reklam online
    • Znajomość zasad DTP i przygotowania materiałów do druku
    • Doskonałe wyczucie estetyki i aktualnych trendów w designie
    • Zdolność do tworzenia spójnych projektów zgodnych z identyfikacją wizualną marki
    • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów projektowych
    • Otwartość na feedback i zdolność do szybkiego wprowadzania zmian w projektach
    • Portfolio zrealizowanych projektów

    Co dla Ciebie mamy:

    • Fajną kasę, dostosowaną do Twojego doświadczenia i umiejętności.
    • Luźną atmosferę pracy w zespole, który motywuje do działania i wspiera rozwój.
    • Możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia, które pomogą Ci jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła.
    • Interesujące projekty, które mają realny wpływ na naszą markę.

    Czekamy na Ciebie! Rozkręć z nami coś naprawdę odjechanego! ⭐

    1 521 - 1 774 USD

    B2B