Oferty
Doradca techniczno-handlowy w branży grzewczo-sanitarnej
Nowa
Sprzedaż

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca stacjonarna

Wymagane umiejętności

obsługa klienta

sprzedaż

branża instalacyjna

branża sanitarna

branża budowlana

Opis stanowiska

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i masz doświadczenie w obsłudze klienta w branży sanitarnej, instalacyjnej lub budowlanej, to mamy dla Ciebie świetną okazję! Szukamy osoby, która dołączy do zgranego zespołu i pomoże nam w codziennych wyzwaniach.

Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy: Kraków

System pracy: jednozmianowy od poniedziałku do piątku

Opis stanowiska:

·        Obsługa klienta

·        Przygotowywanie ofert handlowych

·        Wystawianie faktur

·        Koordynacja transportów

·        Współpraca z przedstawicielem handlowym

·        Praca z powierzoną bazą klientów oraz pozyskiwanie nowych

·        Rozmowy z producentami i pozyskiwanie warunków handlowych

·        Negocjacje warunków zakupowych z dostawcami

Oczekujemy:

·        Min. 6 miesięcznego doświadczenia w obsłudze klienta w branży sanitarnej, instalacyjnej, budowlanej

·        Otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

·        Nastawienie na rozwój oraz podnoszenie swoich kompetencji

Oferujemy:

·        Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą

·        Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia/kompetencji

·        Premie za wyniki

·        Kartę multisport

·        Wyjścia integracyjne

·        Ubezpieczenie na życie

·        Pracę jednozmianową

·        Wolne weekendy

Jeżeli jesteś osobą pełną energii, gotową na nowe wyzwania i chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, która docenia zaangażowanie i profesjonalizm, prześlij swoje CV już dziś!