• Wszystkie ofertyGrenobleInneMonter Płyt Gipsowo-Kartonowych - Praca w sercu Alp!
    Monter Płyt Gipsowo-Kartonowych - Praca w sercu Alp!
    Inne
    GRH Group

    Grenoble
    3 048 - 3 265 USDNetto miesięcznie - UoD
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoD
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    montaż płyt

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Szukasz pracy w malowniczych Alpach Francuskich, która zapewnia solidne wynagrodzenie i długoterminową współpracę? GRH Polska, we współpracy z renomowaną francuską firmą, poszukuje specjalistów do prac wykończeniowych!

    Lokalizacja:

    Alpy Francuskie praca w jednym z najbardziej urokliwych zakątków Europy, gdzie każdy dzień to okazja do przygody i relaksu.

    Start:

    Od zaraz – czekamy na Ciebie, gotowego do podjęcia nowego wyzwania już dziś!

    Co oferujemy?

    • Atrakcyjne wynagrodzenie: 2800-3000 euro "na rękę" miesięcznie, z możliwością jeszcze wyższych zarobków dzięki nadgodzinom oraz dodatkom!
    • Polska umowa o pracę tymczasową: gwarancja stabilności i bezpieczeństwa zatrudnienia.
    • Regularne wynagrodzenie: comiesięczne wpłaty na Twoje konto bankowe, uzupełniane o bonusy.
    • Darmowe zakwaterowanie: zapewniamy komfortowe miejsce do życia w malowniczej scenerii Francji.
    • Wsparcie na każdym kroku: nasz polski koordynator pomoże Ci w dopełnieniu formalności i będzie wsparciem podczas całego pobytu.

    Czego oczekujemy?

    • Doświadczenia: praktyczna znajomość montażu płyt gipsowo-kartonowych to podstawa.
    • Motywacji i zaangażowania: szukamy osób gotowych podjąć wyzwanie i z pasją podchodzić do swojej pracy.

    Zainteresowany? Nie zwlekaj – wyślij swoją aplikację już teraz, aby dowiedzieć się więcej szczegółów! Możesz również do nas zadzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

    Dlaczego warto?

    Francuska firma, z którą współpracujemy, posiada stałych pracowników, jednak ze względu na nowe zlecenia poszukuje dodatkowych osób do swojego zespołu. Praca w sercu Alp to nie tylko doskonała okazja zarobkowa, ale również możliwość życia w jednym z najpiękniejszych regionów świata. Po zakończeniu dnia pracy możesz odkrywać uroki alpejskich miasteczek i cieszyć się niezapomnianymi widokami.

    Wszystkie ofertyGrenobleInneMonter Płyt Gipsowo-Kartonowych - Praca w sercu Alp!
    3 048 - 3 265 USD