Oferty
Monter płyt karton-gips/ Pracownik ogólnobudowlany
Inżynieria

12 000 - 15 000 EURBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca mobilna

Wymagane umiejętności

montaż płyt

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Monter Płyt Gipsowo-Kartonowych - Praca w sercu Alp!

Szukasz pracy w malowniczych Alpach Francuskich, która zapewnia solidne wynagrodzenie i długoterminową współpracę? GRH Polska, we współpracy z renomowaną francuską firmą, poszukuje specjalistów do prac wykończeniowych!

Lokalizacja:

Alpy Francuskie praca w jednym z najbardziej urokliwych zakątków Europy, gdzie każdy dzień to okazja do przygody i relaksu.

Start:

Od zaraz – czekamy na Ciebie, gotowego do podjęcia nowego wyzwania już dziś!

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 2800-3000 euro "na rękę" miesięcznie, z możliwością jeszcze wyższych zarobków dzięki nadgodzinom oraz dodatkom!
  • Polska umowa o pracę tymczasową: gwarancja stabilności i bezpieczeństwa zatrudnienia.
  • Regularne wynagrodzenie: comiesięczne wpłaty na Twoje konto bankowe, uzupełniane o bonusy.
  • Darmowe zakwaterowanie: zapewniamy komfortowe miejsce do życia w malowniczej scenerii Francji.
  • Wsparcie na każdym kroku: nasz polski koordynator pomoże Ci w dopełnieniu formalności i będzie wsparciem podczas całego pobytu.

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia: praktyczna znajomość montażu płyt gipsowo-kartonowych to podstawa.
  • Motywacji i zaangażowania: szukamy osób gotowych podjąć wyzwanie i z pasją podchodzić do swojej pracy.

Zainteresowany? Nie zwlekaj – wyślij swoją aplikację już teraz, aby dowiedzieć się więcej szczegółów! Możesz również do nas zadzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Dlaczego warto?

Francuska firma, z którą współpracujemy, posiada stałych pracowników, jednak ze względu na nowe zlecenia poszukuje dodatkowych osób do swojego zespołu. Praca w sercu Alp to nie tylko doskonała okazja zarobkowa, ale również możliwość życia w jednym z najpiękniejszych regionów świata. Po zakończeniu dnia pracy możesz odkrywać uroki alpejskich miasteczek i cieszyć się niezapomnianymi widokami.

12 000 - 15 000 EUR