• Wszystkie ofertyRzeszówSprzedażSprzedażSpecjalista ds. sprzedaży/branża tworzyw sztucznych
    Specjalista ds. sprzedaży/branża tworzyw sztucznych
    Nowa
    Sprzedaż
    GRH Group

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    branża tworzyw sztucznych

    branża chemiczna

    Microsoft Office

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Dołącz do naszego zespołu jako Specjalista ds. Sprzedaży w branży tworzyw sztucznych! Szukamy doświadczonego profesjonalisty, który pomoże nam rozwijać naszą działalność.

    Specjalista ds. Sprzedaży - Branża Tworzyw Sztucznych

    Miejsce pracy: Zdalnie (50% czasu pracy w podróżach służbowych)

    Opis stanowiska:

    • Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych
    • Tworzenie nowych programów i ulepszanie metod sprzedaży
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz efektywna współpraca z nimi
    • Prowadzenie analiz rynku
    • Aranżowanie i organizowanie spotkań handlowych
    • Przygotowywanie, ulepszanie i aktualizowanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta

    Wymagania:

    • Min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży chemicznej (preferowana branża tworzywa sztuczne)
    • Umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dyspozycyjność - stanowisko pracy jest związane z częstymi podróżami służbowymi (około 50% czasu pracy)
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego min. B2
    • Bardzo dobra znajomość programu Office

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
    • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia
    • Premię zależną od wyników sprzedażowych
    • Niezbędny sprzęt ułatwiający pracę: telefon, laptop, samochód służbowy
    • Multi sport
    • Karnety do kina
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Pakiet medyczny
    • Szkolenia zewnętrzne, szkolenia językowe
    • Imprezy integracyjne
    • Pikniki pracownicze
    • Jubileuszowe prezenty

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

    Wszystkie ofertyRzeszówSprzedażSprzedażSpecjalista ds. sprzedaży/branża tworzyw sztucznych