Oferty
Specjalista ds. sprzedaży/branża tworzyw sztucznych
Sprzedaż

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca mobilna

Wymagane umiejętności

branża tworzyw sztucznych

branża chemiczna

Microsoft Office

prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska

Dołącz do naszego zespołu jako Specjalista ds. Sprzedaży w branży tworzyw sztucznych! Szukamy doświadczonego profesjonalisty, który pomoże nam rozwijać naszą działalność.

Specjalista ds. Sprzedaży - Branża Tworzyw Sztucznych

Miejsce pracy: Zdalnie (50% czasu pracy w podróżach służbowych)

Opis stanowiska:

  • Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych
  • Tworzenie nowych programów i ulepszanie metod sprzedaży
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz efektywna współpraca z nimi
  • Prowadzenie analiz rynku
  • Aranżowanie i organizowanie spotkań handlowych
  • Przygotowywanie, ulepszanie i aktualizowanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta

Wymagania:

  • Min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży chemicznej (preferowana branża tworzywa sztuczne)
  • Umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność - stanowisko pracy jest związane z częstymi podróżami służbowymi (około 50% czasu pracy)
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego min. B2
  • Bardzo dobra znajomość programu Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia
  • Premię zależną od wyników sprzedażowych
  • Niezbędny sprzęt ułatwiający pracę: telefon, laptop, samochód służbowy
  • Multi sport
  • Karnety do kina
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet medyczny
  • Szkolenia zewnętrzne, szkolenia językowe
  • Imprezy integracyjne
  • Pikniki pracownicze
  • Jubileuszowe prezenty

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.