Oferty
Zaopatrzeniowiec
Nowa
Logistyka

Dębica
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

ERP

język angielski B2

prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska

Jesteś zorganizowany, świetnie radzisz sobie z planowaniem i lubisz pracę w dynamicznym środowisku? Jeśli poszukujesz stabilnej, ciekawej pracy w firmie produkcyjnej, to idealna oferta dla Ciebie!

Stanowisko: Zaopatrzeniowiec

Miejsce pracy: Dębica

Opis stanowiska:

• Dostarczanie surowców i towarów w celu zaspokojenia potrzeb produkcyjnych

• Zapewnianie zgodności z terminami dostawy

• Nadzór nad procesem realizacji zamówień

• Ustalanie zapotrzebowania na materiały do produkcji na podstawie planów

produkcyjnych, sprzedażowych oraz zestawień materiałowych (BOM)

• Kontrola stanów magazynowych, zarządzanie zapasami, inwentaryzacja zapasów

• Tworzenie zapytań ofertowych, negocjowanie cen i warunków zakupów

• Zapewnienie prawidłowej dokumentacji procesu zakupowego zgodnie z przyjętymi

wymaganiami firmowymi

• Współpraca z pozostałymi działami firmy w ramach optymalizacji procesów zamówień;

• Efektywna współpraca, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami

• Prowadzenie dokumentacji jakościowej dostawców oraz udział w ich okresowej ocenie

zgodnie z procedurą ISO;

• Wykonywanie analiz i raportów procesu zakupów

• Zarządzanie reklamacjami materiałów do produkcji

• Udział w procesie przekazywania odpadów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku
  • Kartę multisport
  • Wyzwania sportowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Imprezy integracyjne
  • Kursy j. angielskiego w siedzibie firmy

Oczekujemy:

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: logistyka, zarządzanie lub inne techniczne
  • Znajomość pakietu Office, programów klasy ERP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Prawo jazdy kat. B

Jeśli szukasz pracy, która daje możliwość rozwoju i stawiania czoła nowym wyzwaniom – aplikuj już teraz! Prześlij swoją aplikację za pomocą formularza kontaktowego.