• Wszystkie ofertyRzeszówInżynieriaElektronikaElektryk utrzymania ruchu
    Elektryk utrzymania ruchu
    Nowa
    Inżynieria
    GRH Polska

    Rzeszów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    SEP do 1kV

    usuwanie awarii

    naprawa maszyn

    Opis stanowiska

    Poszukujemy Elektryka Utrzymania Ruchu do wsparcia naszego zespołu. Jeśli masz doświadczenie w pracy z maszynami i instalacjami elektrycznymi oraz chcesz dołączyć do stabilnej i rozwijającej się firmy, zapraszamy do aplikowania!

    Lokalizacja: okolice Rzeszowa

    Twoje zadania będą obejmować:

    • Serwisowanie oraz naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych w zakładzie,
    • Przeprowadzanie regularnych przeglądów technicznych,
    • Diagnozowanie, analiza i usuwanie awarii oraz wdrażanie działań prewencyjnych,
    • Podłączanie urządzeń do sieci elektrycznej,
    • Dbanie o sprawne funkcjonowanie budynku zakładowego.

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • Uprawnień elektrycznych SEP do 1kV,
    • Wykształcenia technicznego,
    • Mile widziane dodatkowe uprawnienia lub certyfikaty.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00 oraz 14:00-22:00),
    • Weekendowe dyżury (dodatkowo płatne) – pod telefonem, przyjazd do zakładu wyłącznie w razie awarii,
    • Dobrowolna możliwość pracy w soboty, również dodatkowo wynagradzana,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,
    • Benefity: premia frekwencyjna, karta Multisport, dopłata do posiłków, bony świąteczne, prywatna opieka medyczna oraz darmowe ubezpieczenie na życie.

    Jeśli spełniasz powyższe wymagania i szukasz stabilnej pracy w zgranym zespole, wyślij swoje CV.