• Wszystkie ofertyMulhouseInżynieriaElektronikaInżynier automatyk
    Inżynier automatyk
    Inżynieria
    GRH Polska

    Mulhouse
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    C#

    JavaScript

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Poszukujemy nowego pracownika do zespołu dla czołowej francuskiej firmy, będącej liderem w produkcji zaawansowanych maszyn dla przemysłu tekstylnego. Otwieramy rekrutację na stanowisko

    Automation Engineer

    Praca we Francji – ok Miluzy

    Twój zakres obowiązków:

    ·        projektowanie i rozwój przemysłowych projektów IT

    ·        udział w procesie projektowym nowych urządzeń elektronicznych i modernizacja już istniejących

    ·        rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

    ·        opracowanie dokumentacji technicznej

    ·        rozruch przemysłowy u klienta (studia wykonalności, konserwacja maszyn)

    Nasze wymagania:

    ·        dyplom inżyniera elektrotechniki lub informatyki przemysłowej

    ·        co najmniej 5 lat doświadczenia branżowego (przemysł)

    ·        udokumentowane doświadczenie w biurze projektowym

    ·        znajomość języków programowania Java, C#/VB.net

    ·        znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym

    To oferujemy:

    ·        atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy

    ·        możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

    ·        udział w realizacji projektów technicznych prototypowych urządzeń dla klientów krajowych i zagranicznych

    ·        wypłacana 13 pensja oraz bonusy

    Brzmi interesująco, prawda? Nie zwlekaj, złóż swoją aplikację już teraz! To może być Twój klucz do przyszłości!