• Wszystkie ofertyRzeszówInżynieriaProjektowanieKosztorysant ślusarki aluminiowej z j. angielskim
    Kosztorysant ślusarki aluminiowej z j. angielskim
    Inżynieria
    GRH Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Yawal Konstruktor

    AutoCAD

    MbCad

    LiczOkno

    Opis stanowiska

    Producent okien poszukuje doświadczonego kosztorysanta ślusarki aluminiowej do swojego zespołu. Jeśli masz wiedzę techniczną, potrafisz samodzielnie realizować projekty i chcesz pracować w renomowanej firmie z branży okiennej, ta oferta jest dla Ciebie.

    Zakres obowiązków:

    ·        Projektowanie i wykonywanie obliczeń statycznych fasad aluminiowo-szklanych

    ·        Projektowanie i wycena ślusarki aluminiowej

    ·        Projektowanie i opracowywanie dokumentacji technicznej i rysunkowej

    ·        Ocena konstrukcyjna

    ·        Nadzór nad pracami związanymi z montażem ślusarki aluminiowej

    ·        Kierowanie robotami przy wykonywaniu budynku żelbetowego, żelbetowych murów oporowych

    ·        Opracowywanie ofert handlowych, przygotowywanie zleceń produkcyjnych

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne (min. średnie).
    • Znajomość oprogramowania: YAWAL KONSTRUKTOR, AUTOCAD, MBCAD, LICZOKNO.
    • Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi
    • Umiejętność czytania projektów
    • Minimum 3-letnie doświadczenie w branży ślusarki aluminiowej
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację zawodową – warunek konieczny

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Praca od poniedziałku do piątku
    • Dofinansowanie szkoleń
    • Wyjścia integracyjne
    • Paczki na święta
    • Możliwość realizacji interesujących projektów w rozwijającej się firmie z branży okiennej

    Jeżeli szukasz możliwości rozwoju w solidnej firmie, aplikuj już teraz i dołącz do naszego zespołu!

    Wszystkie ofertyRzeszówInżynieriaProjektowanieKosztorysant ślusarki aluminiowej z j. angielskim