• Wszystkie ofertyRzeszówMarketingContent / CopywritingSpecjalista ds. marketingu/branża okienna
    Specjalista ds. marketingu/branża okienna
    Nowa
    Marketing
    GRH Polska

    1 394 - 1 774 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    CRM

    Wordpress

    Figma

    CMS

    stolarka otworowa

    branża okienna

    Opis stanowiska

    Posiadasz doświadczenie w marketingu oraz branży stolarki okiennej? Chcesz rozwijać swoją karierę i pracować nad ciekawymi projektami? Dołącz do naszego zespołu jako Specjalista ds. Marketingu!

    Miejsce pracy: Rudna Mała (k. Rzeszowa) - stacjonarnie

    Opis stanowiska:

    • Przygotowywanie materiałów do katalogów i ulotek produktowych
    • Realizacja planów marketingowych przy współpracy z całym działem marketingu
    • Kontakt z Partnerami Handlowymi za pomocą działań marketingowych
    • Współpraca z agencjami reklamowymi
    • Tworzenie harmonogramów i raportów
    • Udział w przygotowaniu strategii marketingowej
    • Tworzenie materiałów do social mediów

    Wymagania:

    • Min. 5 letnie doświadczenie w pracy przy realizacji kampanii marketingowych digital
    • Doświadczenie w branży stolarki otworowej
    • Doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi, produkcyjnymi oraz drukarniami
    • Wysoka umiejętność zarządzania czasem
    • Umiejętność tworzenia kampanii marketingowych
    • Doświadczenie w korzystaniu z systemów Figma, WordPress, CMS, CRM (Microsoft Dynamics)
    • Wiedza z zakresu sprzedaży, marketingu oraz narzędzi marketingowych ATL/BTL/Digital

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę z wynagrodzeniem 4 000 - 5 000 zł netto
    • System pracy jednozmianowy 8:00-16:00
    • Paczki świąteczne
    • Ubezpieczenie na życie

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

    Wszystkie ofertyRzeszówMarketingContent / CopywritingSpecjalista ds. marketingu/branża okienna
    1 394 - 1 774 USD