• Wszystkie ofertyRzeszówPraca biurowaSpecjalista ds. zamówień publicznych
    Specjalista ds. zamówień publicznych
    Praca biurowa
    GRH Polska

    Rzeszów
    1 267 - 2 281 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    oferty przetargowe

    Kodeks Cywilny

    eB2B

    branża budowlana

    platforma zakupowa

    ezamówienia

    ezamawiający

    zamówienia publiczne

    Opis stanowiska

    Specjalista ds. Zamówień Publicznych

    Miejsce pracy: Rzeszów

    Szukasz nowych wyzwań i chcesz rozwijać się w obszarze zamówień publicznych? Jeśli masz doświadczenie i lubisz pracować w dynamicznym środowisku, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i miej realny wpływ na realizację kluczowych projektów.

    Opis stanowiska:

    • Analiza dokumentacji przetargowej i wymagań związanych z procedurą przygotowania oferty dla inwestorów publicznych oraz prywatnych
    • Przygotowanie oferty do przetargów zgodnie z założeniami ustawy Prawo Zamówień Publicznych
    • Koordynacja procesu ofertowego oraz monitorowanie rezultatów postępowania przetargowego
    • Prowadzenie korespondencji z inwestorami

    Wymagania:

    ·        Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej

    ·        Doświadczenie w przygotowaniu i składaniu ofert przetargowych

    ·        Znajomości ustawy Prawo zamówień publicznych i kodeksu cywilnego

    ·        Umiejętność korzystania z programów tj. platforma zakupowa, ezamawiający,ezamówienia,eB2B

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę z wynagrodzeniem 5 000-9 000 zł brutto/miesiąc
    • Pakiet medyczny
    • Ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie szkoleń
    • Kartę multisport
    • Wyjścia integracyjne

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

    Wszystkie ofertyRzeszówPraca biurowaSpecjalista ds. zamówień publicznych
    1 267 - 2 281 USD