Oferty
OOH, Cinema, Print Specialist
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
GroupM

GroupM

Jesteśmy największą grupą mediową w Polsce, w skład której wchodzą czołowe domy mediowe: EssenceMediacom, Mindshare Wavemaker. Posiadamy Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, a nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem DIMAQ! #DIMAQEmployer. Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

analiza

MS Excel

praca w zespole

język angielski

offline media

OOH

mediaplanning

Opis stanowiska

Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą agencje należące do WPP – MediaCom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację contentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

Posiadamy certyfikaty Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, które potwierdzają, że nasza firma posiada i działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych.

Na klienta Amazon poszukujemy osoby na stanowisko:

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Planowanie i realizacja kampanii outdoorowych i w kinie
  • Monitoring, przygotowywanie raportów z przeprowadzanych kampanii
  • Współtworzenie i rozwijanie oferty GroupM o nowe produkty, rozwiązania reklamowe
  • Wsparcie merytoryczne plannerów z agencji w zakresie planowanych mediów

Zaaplikuj jeśli posiadasz:

  • Bardzo dobrą znajomość programu MS Excel
  • Umiejętność samodzielnego tworzenia analiz i raportów
  • Dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w trybie hybrydowym
  • Pracę w największej grupie mediowej w Polsce
  • Pozytywną i wspierającą atmosferę w zespole
  • Uczciwego, pozytywnego i słuchającego szefa
  • Udział w szkoleniach
  • Kartę Medicover Sport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz opiekę medyczną po 3 miesiącach współpracy

O nas:

  • Jesteśmy dużą, dynamiczną firmą, która ceni sobie kreatywność, zaangażowanie i pozytywną atmosferę w biurze
  • Stawiamy na otwartą komunikację i dojrzałość biznesową
  • Jesteśmy organizacją uczącą się oraz stawiającą na rozwój pracowników
  • Nie mamy dress codu, ważne żeby każdy czuł się u nas swobodnie i komfortowo
  • Mamy nowe biuro blisko stacji metra Dworzec Wileński, w Campusie Koneser, na warszawskiej Pradze
  • W piątki pracujemy do 15.00

#offline #offlinemedia #OOH #mediaplanning #outdoor