• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaWPP Open Door | Paid Social (AT)_Amazon
    WPP Open Door | Paid Social (AT)_Amazon
    Nowa
    Marketing
    GroupM

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    GroupM

    GroupM

    Jesteśmy największą grupą mediową w Polsce, w skład której wchodzą czołowe domy mediowe: EssenceMediacom, Mindshare Wavemaker. Posiadamy Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, a nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem DIMAQ! #DIMAQEmployer. Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    Meta Ads

    język angielski

    Opis stanowiska

    Position at GroupM

    Otwórz drzwi do kariery z Amazonem – WPP Open Door rekrutuje!

    Kim jesteśmy?

    WPP OPEN DOOR to zupełnie nowy model partnera, który powstał z myślą o wsparciu Amazon w realizacji ich celów biznesowych. Jako zespół, stawiamy na innowacyjną kulturę pracy i dynamiczny rozwój w obszarze mediów.

    W związku z rozszerzaniem naszej działalności, szukamy osób, które chcą rozwijać swoją karierę w Paid Social – bez względu na to, na jakim etapie rozwoju jesteś!

    Kogo szukamy?

    • osób o różnym stopniu doświadczenia w Paid Social – od juniora do managera,
    • osób zainteresowanych rozwojem w obszarze Paid Social – entry level

    Niezależnie od stanowiska, będziesz współtworzyć zespół Activation Team, który rozłożone wcześniej touchpointy i przyporządkowane im cele mediowe, finalizuje.

    Prócz osób tworzących Twój team, będziesz współpracować z zespołami odpowiedzialnymi za strategię i planowanie taktyczne mediów.

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • zakup kampanii reklamowych przy użyciu platform Social’owych (Meta, Tiktok, Pinterest, LinkedIn),
    • przygotowywanie wycen i rekomendacji kampanii,
    • monitoring, optymalizacja kampanii zgodnie z celami i rozliczanie prowadzonych projektów reklamowych.

    W wykonywaniu powyższych zadań pomoże Ci:

    • doświadczenie agencyjne lub klienckie w obszarze emisji reklam z wykorzystaniem platform:
    • Meta (Facebook/Instagram) - must have,
    • TikTok, Linkedln, Pinterest - nice to have,

         (dla entry level zainteresowanie tym obszarem),

    • swobodna komunikacja w języku angielskim (min. B2),
    • znajomość Excela co najmniej na poziomie tabel przestawnych,
    • analityczne myślenie.

    Czego możesz spodziewać się po nas?

    • jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę,
    • dzielimy się wiedzą,
    • mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych,
    • umowy o pracę,
    • benefitów po trzech miesiącach współpracy: ubezpieczenia na życie, dofinansowania do angielskiego/karty sportowej i opieki medycznej,
    • pracy hybrydowej,
    • braku dress code, czyli luźniej, przyjaznej atmosfery.

    Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaWPP Open Door | Paid Social (AT)_Amazon