• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BDigital Business Development Manager
    Digital Business Development Manager
    Sprzedaż
    Growton Group

    Warszawa
    2 480 - 2 852 USDBrutto miesięcznie - UoP
    2 281 - 2 535 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dyscyplina

    dobra organizacja pracy

    pozyskiwanie klientów B2B

    narzędzia sprzedażowe

    CRM

    prospecting

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

    Naszym klientem jest firma Multi Channel Network, sieć reklamowa z mocnymi kompetencjami w obszarach video standard i nie standard , display, mobile. Zapewniają pełna obsługę kampanii –od wyboru powierzchni reklamowej, doradztwo w zakresie formatów jak i pełna optymalizacja kampanii. Firma MCN jest obecna na rynku od 10 lat, ich zespół tworzą osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze reklamy digital.

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
    • Prezentowanie możliwości i rozwiązań jakie oferuje firma.
    • Negocjowanie i zawieranie umów z nowymi klientami.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Udokumentowane osiągnięcia w realizacji celów sprzedażowych.
    • Doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klientów biznesowych.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
    • Praktyczne umiejętności w zakresie narzędzi sprzedażowych.
    • Silna orientacja na wyniki.

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie podstawowe 7000 - 8000 netto UoP plus prowizja lub B2B 9000 -10 000 netto plus prowizja
    • Możliwość rozwoju w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.
    • Ciekawe stanowisko charakteryzujące się dużą samodzielnością ze wsparciem doświadczonego managera.

    Proces Rekrutacji:

    • Wyślij nam swoje CV,
    • Spotkanie online, omówienie Twojego doświadczenia i oczekiwań, weryfikacja kompetencji,
    • Spotkanie online z Klientem
    • Opcjonalnie spotkanie z Klientem w siedzibie firmy,
    • Oferta: Omówienie szczegółów współpracy i przyjęcie do zespołu.

    Jesteś otwarta/y na nowe wyzwania zawodowe? Aplikuj

    Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BDigital Business Development Manager
    2 480 - 2 852 USD

    Umowa o pracę

    2 281 - 2 535 USD

    B2B