• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażSpecjalisty ds. sprzedaży
    Specjalisty ds. sprzedaży
    Nowa
    Sprzedaż
    Growton Group

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    CRM

    sprzedaż

    analiza

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

    Naszym klientem jest  Kancelaria Adwokacka Czupajło Ciskowski & Partnerzy. Kancelaria oferuje skuteczne doradztwo prawne zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Świadczy usługi m.in. dotyczące kredytów złotówkowych i waloryzowanych walutą obcą / w tym franka szwajcarskiego /, z zakresu prawa nieruchomości, praw budowlanego, prawa rodzinnego czy też prawa pracy.

    Poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Zadania:

    • Pozyskiwanie oraz prowadzenie procesu obsługi potencjalnych Klientów Kancelarii,
    • Analiza dokumentacji / umów kredytowych oraz polisolokat,
    • Negocjacje warunków współpracy z potencjalnymi klientami,
    • Prowadzenie korespondencji mailowej, rozmów telefonicznych, spotkań z potencjalnymi Klientami

    Oczekujemy:

    • Min. rok doświadczenia w sprzedaży doradczej usług prawnych lub finansowych,
    • Umiejętność analizowania umów kredytowych / mile widziana,
    • Umiejętność prowadzenia rozmowy doradczej z klientem,
    • Staranność, skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji,
    • Profesjonalizm i wysoka kultura osobista w kontakcie z klientem,
    • Certyfikaty i szkolenia związane z obszarem sprzedaży.

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy oparty na wynikach sprzedażowych.
    • Możliwość osiągania wysokich prowizji za realizację i przekraczanie celów sprzedażowych
    • Regularne wyjazdy integracyjne oraz spotkania firmowe

    Proces Rekrutacji:

    • Wyślij nam swoje CV,
    • Spotkanie online, omówienie Twojego doświadczenia i oczekiwań, weryfikacja kompetencji,
    • Spotkanie online z Klientem
    • Opcjonalnie spotkanie z Klientem w siedzibie firmy,
    • Oferta: Omówienie szczegółów współpracy i przyjęcie do zespołu.

    Jesteś otwarta/y na nowe wyzwania zawodowe? Aplikuj