• Wszystkie ofertyLublinLogistykaInneMagazynier / Operator wózka widłowego Lublin (m/k/x*)
    Magazynier / Operator wózka widłowego Lublin (m/k/x*)
    Nowa
    Logistyka
    Raben Logistics Polska

    Lublin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    praca na wózku widłowym

    Opis stanowiska

    Złapiesz kontakt z fajnymi ludźmi, zyskasz super wspomnienia ze spotkań integracyjnych i odkryjesz dla siebie ciekawą ścieżkę rozwoju.

    Twój zakres obowiązków:

    • Praca na wózkach widłowych;
    • Rozładunek i załadunek samochodów z towarem;
    • Praca na systemie magazynowym i dbałość o parametry jakościowe.

    Nasze wymagania:

    • Posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie;
    • Masz uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT;
    • Jesteś gotowy/a do pracy zmianowej i nocnej;
    • Cechuje Cię uczciwość, sumienność, punktualność, dyspozycyjność.

    To oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Wynagrodzenie​ podstawowe uzależnione od Twoich umiejętności i posiadanych uprawnień plus miesięczna premia;
    • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa lub bilety do kina, paczki dla pracowników, karty zniżkowe na paliwo, karty Sim dla Ciebie i rodziny w atrakcyjnej cenie, itp.;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowego doświadczenia.

    Mamy drive do rozwoju!

    To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

    Wszystkie ofertyLublinLogistykaInneMagazynier / Operator wózka widłowego Lublin (m/k/x*)