• Wszystkie ofertyBytomSprzedażSprzedaż B2BDoradca Techniczno-Handlowy ds. Systemów Ociepleń
    Doradca Techniczno-Handlowy ds. Systemów Ociepleń
    Nowa
    Sprzedaż
    Grupa Śnieżka

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Grupa Śnieżka to jeden z liderów rynku farb oraz preparatów do ochrony i dekoracji drewna w Polsce, na Węgrzech i w Ukrainie (w segmencie wyrobów dekoracyjnych), a także jeden z wiodących producentów w segmencie szpachli gipsowych na Białorusi. Grupa Śnieżka należy do grona 25 największych producentów farb w Europie (wg magazynu "European Coatings").

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    proces sprzedaży

    cykl zakupowy

    CRM

    analiza rynku

    budowanie relacji

    komunikacja

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    W Śnieżce od zawsze liczy się pasja do barw. Już od 40 lat z entuzjazmem tworzymy kolory, które ubarwiają miliony domów i mieszkań w kilkunastu krajach.

    Jak wygląda u nas praca na co dzień? Nie lubimy barier, stawiamy na otwartą komunikację i pracę zespołową. Nasze DNA to wartości organizacyjne, które wyznaczają nam kierunek działania i pomagają osiągać zamierzone cele.

    Uwielbiamy rozwijać talenty, więc jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce, a nasze wartości są Twoimi wartościami - dołącz do nas!

    Obszar działania: woj. śląskie

    Mamy dla Ciebie

    • Umowę o współpracy marketingowej
    • Możliwość rozwoju w miejscu pełnym pasji do kolorów, gdzie cenimy otwartą komunikację
    • Platformę benefitową oraz prywatną opiekę medyczną
    • Dodatkowe 2 dni urlopu w roku
    • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, tj. samochód służbowy, laptop, tablet czy telefon

    Z Nami będziesz

    • Współpracował/a z obecnymi klientami oraz pozyskiwał/a nowe punkty sprzedaży i firmy wykonawcze realizujące prace budowlane na elewacjach
    • Zajmował/a się doradztwem technicznym oraz prowadził/a instruktaże/szkolenia z zakresu oferowanych produktów i usług (systemy ociepleń naszej marki Foveo Tech - https://www.foveotech.pl)
    • Prowadził/a negocjacje handlowe
    • Analizował/a rynek pod kątem trendów, produktów i działań konkurencji
    • Na bieżąco raportował/a swoje działania i efekty pracy
    • Usprawniał/a dotychczasowe i proponował/a nowe rozwiązania

    O Tobie

    • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku, znasz proces sprzedaży oraz cykl zakupowy klienta
    • Przejawiasz silną motywację i wykazujesz postawę wskazującą na zaangażowanie w realizowane zadania
    • Optymizm, empatia i entuzjazm towarzyszą Ci w codziennym działaniu
    • Chcesz się rozwijać i wykazujesz otwartość na uczenie się nowych rzeczy
    • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

     Zaaplikuj i daj się poznać!

    Wszystkie ofertyBytomSprzedażSprzedaż B2BDoradca Techniczno-Handlowy ds. Systemów Ociepleń