• Wszystkie ofertyRzeszówSprzedażZarządzanie sprzedażąKierownik Regionalny Sprzedaży
    Kierownik Regionalny Sprzedaży
    Nowa
    Sprzedaż
    Grupa Śnieżka

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Grupa Śnieżka to jeden z liderów rynku farb oraz preparatów do ochrony i dekoracji drewna w Polsce, na Węgrzech i w Ukrainie (w segmencie wyrobów dekoracyjnych), a także jeden z wiodących producentów w segmencie szpachli gipsowych na Białorusi. Grupa Śnieżka należy do grona 25 największych producentów farb w Europie (wg magazynu "European Coatings").

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    rozwój sprzedaży

    budowanie relacji

    prawo jazdy kat. B

    negocjacje

    strategiczne planowanie

    komunikatywność

    samodzielność

    zarządzanie zespołem

    Opis stanowiska

    W Śnieżce od zawsze liczy się pasja do barw. Już od 40 lat z entuzjazmem tworzymy kolory, które ubarwiają miliony domów i mieszkań w kilkunastu krajach.

    Jak wygląda u nas praca na co dzień? Nie lubimy barier, stawiamy na otwartą komunikację i pracę zespołową. Nasze DNA to wartości organizacyjne, które wyznaczają nam kierunek działania i pomagają osiągać zamierzone cele.

    Uwielbiamy rozwijać talenty, więc jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce, a nasze wartości są Twoimi wartościami - dołącz do nas!

    Obszar działania: woj. podkarpackie, woj. świętokrzyskie oraz część woj. małopolskiego i woj. lubelskiego

    Mamy dla Ciebie

    • Umowę o współpracy marketingowej
    • Możliwość rozwoju w miejscu pełnym pasji do kolorów, gdzie cenimy otwartą komunikację
    • Platformę benefitową oraz prywatną opiekę medyczną
    • Dodatkowe 2 dni urlopu w roku
    • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, tj. samochód służbowy, laptop, tablet czy telefon

    Z Nami będziesz

    • Rozwijał/a sprzedaż oraz kontaktował/a się z kluczowymi klientami na podległym regionie województw: podkarpackie, świętokrzyskie, część małopolskiego i lubelskiego
    • Realizował/a strategię sprzedaży, cele sprzedażowe oraz założenia biznesowe w kanale sprzedaży Rynku Niezależnego
    • Planował/a, monitorował/a i rozliczał/a zespół z realizacji celów sprzedażowych
    • Wspierał/a i rozwijał/a kompetencje przedstawicieli handlowych m.in. poprzez realizowanie wspólnych wizyt handlowych u Klientów
    • Koordynował/a zadania związane z przygotowaniem aktywności sprzedażowych oraz inne działania mające na celu wzrost udziałów sprzedaży u powierzonych klientów
    • Opracowywał/a raporty, prezentacje oraz wnioski ze zrealizowanych działań
    • Brał/a udział w procesach planowania oraz realizacji procesów w których uczestniczy dział sprzedaży Rynku Niezależnego

    O Tobie

    • Posiadasz wykształcenie wyższe oraz co najmniej 5 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
    • Jesteś ukierunkowana/y na własny rozwój, a jednocześnie potrafisz identyfikować i chcesz pracować nad indywidualnym rozwojem osób w Twoim zespole
    • Interpretujesz dane i fakty, a wnioski konwertujesz w plany działań
    • Charakteryzujesz się otwartym, precyzyjnym i zrozumiałym stylem komunikacji
    • Cenisz współpracę i wytrwale dążysz do osiągnięcia ustalonych celów
    • Wiesz jak wskazać drogę i działasz tak, aby inni chcieli nią podążać

     Zaaplikuj i daj się poznać!