• Oferty
  • Wszystkie ofertyTarnówPrawoSpecjalista ds. Compliance
    Specjalista ds. Compliance
    Nowa
    Prawo
    Grupa Śnieżka

    1 622 - 2 434 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Grupa Śnieżka to jeden z liderów rynku farb oraz preparatów do ochrony i dekoracji drewna w Polsce, na Węgrzech i w Ukrainie (w segmencie wyrobów dekoracyjnych), a także jeden z wiodących producentów w segmencie szpachli gipsowych na Białorusi. Grupa Śnieżka należy do grona 25 największych producentów farb w Europie (wg magazynu "European Coatings").

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    RODO

    compliance

    język angielski

    Opis stanowiska

    W Śnieżce od zawsze liczy się pasja do barw. Już od 40 lat z entuzjazmem tworzymy kolory, które ubarwiają miliony domów i mieszkań w kilkunastu krajach.

    Jak wygląda u nas praca na co dzień? Nie lubimy barier, stawiamy na otwartą komunikację i pracę zespołową. Nasze DNA to wartości organizacyjne, które wyznaczają nam kierunek działania i pomagają osiągać zamierzone cele.

    Uwielbiamy rozwijać talenty, więc jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce, a nasze wartości są Twoimi wartościami - dołącz do nas!

    Mamy dla Ciebie

    • Możliwość rozwoju w miejscu pełnym pasji do kolorów, gdzie cenimy otwartą komunikację
    • Platformę benefitową oraz prywatną opiekę medyczną
    • Dofinansowanie do posiłków i grupowego ubezpieczenia na życie
    • Możliwość pracy hybrydowej (3 dni z biura, 2 dni zdalnie)
    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
    • Dodatkowe 2 dni urlopu w roku
    • Biuro zlokalizowane niedaleko zjazdu z autostrady A4

    Z Nami będziesz

    • Wspierał/a system compliance poprzez identyfikację specyficznych ryzyk braku zgodności w działalności GK Śnieżka
    • Opracowywał/a i aktualizował/a dokumenty wewnętrzne z zakresu bezpieczeństwa informacji oraz ochrony danych osobowych, a także nadzorował/a ich przestrzeganie
    • Doradzał/a, wspierał/a oraz udzielał/a informacji i wytycznych w zakresie przetwarzania danych osobowych
    • Prowadził/a bieżący monitoring w zakresie zarządzania ryzykiem braku zgodności, w tym pozyskiwanie informacji, prowadzenie analiz i przeglądów, formułowanie wniosków, regularne raportowanie
    • Monitorował/a zmiany prawne, a także monitorował/a trendy i najlepsze praktyki w obszarze compliance
    • Weryfikował/a dokumenty korporacyjne i proponował/a zmiany w zakresie compliance w GK Śnieżka
    • Przygotowywał/a materiały na potrzeby odpowiedzi, opinii, konsultacji w sprawach dotyczących zapewniania zgodności z przepisami prawa oraz budowania świadomości z zakresu zarządzania ryzykiem braku zgodności

    O Tobie

    • Masz wykształcenie wyższe prawnicze lub administracyjne (mile widziane podyplomowe z ochrony danych osobowych)
    • Posiadasz praktyczną znajomość zagadnień i regulacji z zakresu ochrony prywatności i bezpieczeństwa danych (mile widziane doświadczenie w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji)
    • Interesujesz się tematyką ochrony danych osobowych i chcesz rozwijać swoje kompetencje w tym zakresie
    • Efektywnie zarządzasz swoim czasem i dobrze priorytetyzujesz zadania
    • Cechujesz się otwartym, przejrzystym i zrozumiałym stylem komunikacji
    • Potrafisz komunikować się w j. angielskim w mowie i w piśmie na poziomie min B1

     Zaaplikuj i daj się poznać!

    Wszystkie ofertyTarnówPrawoSpecjalista ds. Compliance
    1 622 - 2 434 USD