• Wszystkie ofertyŁódźInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeInżynier Budowy - roboty drogowe / mostowe
    Inżynier Budowy - roboty drogowe / mostowe
    Inżynieria
    Grupa Trakcja

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    AutoCAD

    Mile widziane

    MS Project

    Opis stanowiska

    Jako Trakcja S.A. jesteśmy jedną z największych spółek giełdowych działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego i energetyki.

    Rocznie realizujemy ponad 100 kontraktów budując i modernizują linie kolejowe, tramwajowe, autostrady i drogi ekspresowe, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.

    Jesteśmy dumni mogąc brać udział w skomplikowanych i innowacyjnych przedsięwzięciach infrastrukturalnych, takich jak:

    • modernizacja blisko 20% długości torów dedykowanych połączeniom obsługiwanym przez Pendolino,

    • budowa najnowocześniejszego w Polsce zaplecza technicznego dla obsługi pociągów aglomeracyjnych,

    • wyprodukowanie pierwszego w Polsce magazynu energii wytworzonej przez farmę wiatrową

    • udział w budowie pierwszej w Niemczech elektrycznej autostrady dla ciężarówek,

    • dostawa zintegrowanego systemu dynamicznej informacji podróżnych i bezpieczeństwa pasażerów, zastosowanego po raz pierwszy na dworcu Łódź Fabryczna

    • przebudowa linii tramwajowej wraz z rewitalizacją mostu Piłsudskiego w Krakowie, czy systemu zasilania nowej sieci tramwajowej w Olsztynie.

    • zaprojektowanie, produkcja urządzeń i zmiana napięcia dla linii WKD z 600 V na 2 KV

    oraz tysięcy innowacyjnych rozwiązań w energetyce i kolejnictwie wdrożonych w okresie ponad 70 lat naszej działalności.

    • Praca na jednej z naszych inwestycji - związana z przebudową oraz budową dróg na terenie Łodzi;
    • Monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola;
    • Realizacja zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem robót;
    • Tworzenie i aktualizacja harmonogramów robót budowlanych, analiza postępu robót - identyfikacja ilości prac koniecznych do realizacji;
    • Udział w przygotowywaniu dokumentacji sprzedażowej i odbiorowej;
    • Współpraca oraz rozliczenia z Podwykonawcami;
    • Obsługa dokumentacji technicznej i projektowej.

    Wymagania

    • Minimum rok doświadczenia na stanowisku Inżyniera Budowy na kontrakcie infrastrukturalnym;
    • Wykształcenie wyższe techniczne: kierunek Budownictwo - preferowana specjalność drogowa;
    • Znajomość przepisów prawa budowlanego;
    • Umiejętność harmonogramowania robót w budownictwie infrastrukturalnym;
    • Praktyczna znajomość programu AutoCAD;
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel;
    • Chęć nauki i ciągłego rozwoju.

    • Praktyczna znajomość programu MS Project.

    Oferujemy

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
    • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach.
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.
    • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).
    • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.
    • Zniżka na bilety kolejowe w wysokości 90%.
    • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.
    • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecenie pracowników (w wysokości 500-5000 zł brutto).
    Wszystkie ofertyŁódźInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeInżynier Budowy - roboty drogowe / mostowe