• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaSEOSpecjalista ds. SEO
    Specjalista ds. SEO
    SEO
    Grupa Zibi S.A

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    SEO

    Google Analytics

    Google Search Console

    myślenie analityczne

    Opis stanowiska

    Grupa Zibi to polska firma z blisko 35 letnią tradycją, w której pracuje prawie 600 świetnych ludzi. Od początku działalności koncentrujemy się na tworzeniu precyzyjnych rozwiązań, stale poszerzając swoją ofertę produktową tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Praca stacjonarna: Warszawa, ul. Wirażowa 119

    Obowiązki:

    • Umiejętność optymalizacji sklepów opartych na tych platformach pod kątem SEO (m.in. zarządzanie sitemapami, przekierowaniami, meta tagami).
    • Umiejętność monitorowania ruchu na stronie, analizowania danych i wyciągania wniosków na podstawie raportów.
    • Umiejętność przeprowadzania audytów SEO i wdrażania odpowiednich rekomendacji.
    • Umiejętność tworzenia i optymalizacji treści na potrzeby SEO (meta tytuły, opisy, nagłówki, teksty alternatywne dla obrazów).
    • Praktyczna wiedza na temat doboru słów kluczowych, ich analizy i implementacji na stronach produktowych, kategoriach i blogu.
    • Tworzenie i wdrażanie strategii pozyskiwania wartościowych linków.
    • Bieżące śledzenie zmian w algorytmach Google oraz dostosowanie do nich strategii SEO.
    • Współpraca z zespołem e-commerce i działem marketingu w celu wdrożenia optymalizacji.
    • Doświadczenie w pracy z platformami PrestaShop i Magento 2.0 będzie dodatkowym atutem.

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia na odpoczynek.
    • Narzędzie do SEO: Google Analytics, Google Search Console itp.
    • Doświadczenie w obecności audytów SEO oraz danych osobowych.
    • Tworzenie rekomendacji optymalizacyjnych i ich wykonywania.
    • Wiedza na temat algorytmów wyszukiwarek oraz najnowszych trendów w SEO.
    • Zdolności analityczne i zastosowania stosowane na podstawie danych.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie - mile widziana chęć zatrudnienia w oparciu o kontrakt B2B.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy.
    • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.
    • Możliwość eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów.
    • Opiekę medyczną Medicover - w pełni refundowaną.
    • Zniżki na nasz asortyment.
    • Możliwość dołączenia do ubezpieczenie PZU.
    • Pracę stacjonarną z naszego biura na ulicy Wirażowej.
    • Elastyczny czas pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 7 a 9).
    Wszystkie ofertyWarszawaSEOSpecjalista ds. SEO