• Wszystkie ofertyLublinInżynieriaAutomatykaSpecjalista ds. dokumentacji technicznej (branża elektryczna)
    Specjalista ds. dokumentacji technicznej (branża elektryczna)
    Nowa
    Inżynieria
    Grupa590 sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Grupa590 to polska agencja pośrednictwa pracy działająca na terenie całego kraju. Główna siedziba naszej agencji znajduje się w Rzeszowie. To tutaj prowadzimy rekrutacje i świadczymy usługi pośrednictwa pracy. Prowadzimy procesy rekrutacyjne dla klientów z całej Polski, Unii Europejskiej oraz krajów Bliskiego Wschodu.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    dokumentacja techniczna

    język angielski

    SEP

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Holandia, Maasvlakte Rotterdam (budowa rafinerii)

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
    • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę z oddelegowaniem na pracę za granicą
    • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego NNW
    • darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach prywatnych
    • bezpłatny transport z Polski na projekt oraz flotę samochodową na miejscu
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • nowoczesne narzędzia i wyposażenie
    • stałą opiekę koordynatora

    Zakres obowiązków:

    • opracowywanie dokumentacji powykonawczej realizowanych usług,
    • aktywny udział w tworzeniu dokumentacji na potrzeby rozliczenia kontraktu z klientem
    • współpraca z brygadzistami w zakresie bieżących zadań
    • kontrola jakości prowadzonych robót na placu budowy, organizacja i udział w odbiorach robót
    • podłączanie kabli do rozdzielnic, szaf sterowniczych i urządzeń elektrycznych

    Wymagania:

    • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektryk, automatyk lub pokrewne
    • uprawnienia SEP E
    • doświadczenie w pracy na projektach z zakresu montażu instalacji elektrycznych
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy
    • mile widziane uprawnienia SCC/VCA (możliwość uzyskania w firmie)

    Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru 27782.

    Wszystkie ofertyLublinInżynieriaAutomatykaSpecjalista ds. dokumentacji technicznej (branża elektryczna)