• Oferty
  • Wszystkie ofertyJasionkaLogistykaKierowcaKierowca
    Kierowca
    Logistyka
    GT GROUP TOMASZEK

    Kierowca

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja

    odpowiedzialność

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Ogólnopolska firma GT Group, działająca w branży sprzętu AGD oraz mebli kuchennych, realizująca wiele projektów inwestycyjnych, będąca jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży i posiadającej w swojej grupie kapitałowej kilka prężnych spółek zależnych, poszukuje osoby na stanowisko: Kierowca.

    Miejsce pracy: Łańcut

    Zakres obowiązków:

    • przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem
    • załadunek i rozładunek towaru
    • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów

    Wymagania:

    • aktualne prawo jazdy kat. B
    • doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych
    • dobra organizacja pracy
    • orientacja w terenie
    • odpowiedzialność za powierzony sprzęt

    Otrzymasz od nas:

    • stabilne zatrudnienie w wiodącej firmie z branży AGD/RTV/Multimedia, ciekawe i jednocześnie odpowiedzialne zadania do realizacji, a także przyjazną, niekorporacyjną atmosferę
    • najlepszą dla Ciebie formę zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa zlecenie) i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.