• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingContent / CopywritingProofreader
    Proofreader
    Marketing
    Gutenberg Agency Warsaw

    Proofreader

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    marketing

    proofreading

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Gutenberg Warszawa jest należącą do Grupy DDB agencją reklamową specjalizującą się w komunikacji retail i etail marketingowej. Współpracuje z takimi markami jak mi.in.: Pepco, Auchan, Biedronka, Castorama, MediaMarkt, Super-Pharm, McDonald’s, Porsche.

    Proofreader (nr ref. 35/24)

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • korekta materiałów reklamowych
    • udzielanie porad dotyczących poprawności językowej
    • weryfikacja poprawności informacji wprowadzanych do gazetek reklamowych (ceny, opisy itp.)

    Wymagania:

    • znajomość zasad pisowni i interpunkcji polskiej
    • rzetelność, skrupulatność i odpowiedzialność
    • umiejętność poprawnego wykonywania działań matematycznych
    • właściwe ustalanie priorytetów w dynamicznie zmieniającej się sytuacji
    • umiejętność pracy w zespole
    • mile widziane doświadczenie w pracy z materiałami reklamowymi (gazetki, katalogi)

    Oferujemy:

    • udział w projektach agencji dla największych marek
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia zewnętrzne, biblioteka firmowa)
    • umowa o pracę lub kontrakt b2b
    • prywatna opieka medyczna (TU Zdrowie)
    • opieka psychologiczna (Laboratorium Psychoedukacji)
    • Dzień na U, czyli dodatkowy wolny dzień na ważne dla kobiet i mężczyzn badania profilaktyczne
    • dofinansowanie abonamentu MultiSport
    • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
    • bonus za polecenie pracownika do pracy
    • możliwość konsultacji z zewnętrznym coachem
    • biuro usytuowane w zielonej części Żoliborza, w pobliżu Centrum Olimpijskiego, Klubu Sportowego „Spójnia” i stadniny koni
    • biuro otwarte dla czworonogich przyjaciół naszych pracowników
    • ping-pong i piłkarzyki na terenie biura
    • klimatyczna kantyna z gorącą kawą
    • foodtracki na różne dni tygodnia na terenie kompleksu
    • spotkania i imprezy integracyjne, zarówno w ramach zespołów, jak i dla całej agencji
    • brak dress code’u