Oferty
Kierownik/Kierowniczka Działu - Oława
Sprzedaż

Oława
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca stacjonarna

Wymagane umiejętności

planowanie

język polski

organizacja

priorytetyzacja

sprzedaż

zarządzanie biznesem

Mile widziane

zarządzanie zespołem

Opis stanowiska

Praca na stanowisku Kierownika/Kierowniczki Działu w H&M wiąże się z dużą odpowiedzialnością – ale też daje dużo możliwości.

Do Twoich obowiązków należeć będzie m.in:

  • Zapewnienie doskonałej obsługi klienta,
  • Inicjowanie i kontrola działań zapewniających sprzedaż,
  • Rekrutacja, szkolenie, ocena i rozwój doradców sprzedaży w Twoim zespole,
  • Planowanie i organizacja pracy działu zgodnie z potrzebami biznesowymi,
  • Zapewnienie zysku poprzez kontrolę kosztów i zapobieganie stratom.

Kwalifikacje

Do naszego zespołu poszukujemy osób otwartych, komunikatywnych, ambitnych, pełnych optymizmu, stanowiących wzór do naśladowania i potrafiących działać zespołowo.

Dodatkowo oczekujemy:

  • Dobrej organizacji oraz zdolności do ustalania priorytetów,
  • Umiejętności planowania i radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie,
  • Rozwiniętych zdolności sprzedażowych i umiejętności zarządzania biznesem,
  • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu zespołem.

Dodatkowe informacje

Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin. Aplikuj przesyłając swoje CV tak szybko, jak to możliwe.

Benefity

Wszystkim pracownikom Grupy H&M oferujemy atrakcyjne benefity oraz szerokie możliwości rozwoju na całym świecie. Każdy z naszych pracowników otrzymuje pracowniczą kartę rabatową, którą może wykorzystać we wszystkich markach Grupy H&M w sklepach stacjonarnych i online. Marki objęte rabatem to H&M (w tym Beauty i Move), COS, Weekday, Monki, H&M HOME, & Other Stories, ARKET, Afound. Oprócz rabatu pracowniczego wszyscy nasi pracownicy objęci są programem H&M Incentive Program — HIP. Więcej informacji na temat H&M Incentive Program znajdziesz tutaj

Dodatkowo oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Program szkoleń wstępnych i rozwojowych,
  • 25% zniżki na zakupy w sklepach grupy H&M dla Ciebie i jednej bliskiej Ci osoby,
  • Okazjonalne kupony i bonusy w ciągu roku,
  • Bonusy za polecenie nowych pracowników,
  • Dostęp do platformy MyBenefit,
  • Dopłatę do karnetów sportowych,
  • Dopłatę do ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej.

Poza globalnymi benefitami wszystkie nasze lokalne rynki oferują różnorodne, konkurencyjne dodatki i świadczenia. Należy jednak pamiętać, że mogą się one różnić w zależności od formy zatrudnienia i kraju.

Inclusion & Diversity

H&M jest częścią Grupy H&M. W Grupie H&M dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć i utrzymywać inkluzywne, zróżnicowane i godziwe miejsca pracy w całej naszej organizacji. Nasze zespoły powinny składać się z różnorodnych jednostek, które aktywnie dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami. Posiadanie zróżnicowanej kadry pracowniczej ma pozytywny wpływ na to, jak radzimy sobie z wyzwaniami, jak postrzegamy możliwości i w jaki sposób nawiązujemy relacje z naszymi współpracownikami oraz klientami na całym świecie. Stąd też wszystkie aspekty różnorodności brane są pod uwagę w naszym procesie rekrutacyjnym.

Dążymy do zachowania uczciwego i równego procesu rekrutacyjnego, dlatego też uprzejmie prosimy o niezałączanie listów motywacyjnych do aplikacji, ponieważ często zawierają one informacje, które w łatwy sposób mogą wywołać niezamierzoną stronniczość.

Opis firmy

H&M to marka odzieżowa, która oferuje najnowsze trendy i inspiracje od modnych ubrań i wyjątkowych kolekcji stworzonych we współpracy z projektantami po przystępne cenowo dodatki. Naszą koncepcją biznesową jest zrównoważona moda i najwyższa jakość w najlepszej cenie. Dowiedz się więcej o H&M tutaj