Oferty
Pracownik Inwentaryzacji - Gdańsk (Forum)
Sprzedaż

Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UZ
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

dostępność

Opis stanowiska

Opis firmy

H&M to marka odzieżowa, która oferuje najnowsze trendy i inspiracje od modnych ubrań i wyjątkowych kolekcji stworzonych we współpracy z projektantami po przystępne cenowo dodatki. Naszą koncepcją biznesową jest zrównoważona moda i najwyższa jakość w najlepszej cenie. Dowiedz się więcej o H&M tutaj.

Poszukujemy pracowników do pomocy podczas inwentaryzacji, która odbędzie się w środę 9 października 2024r. w godzinach nocnych.

Kwalifikacje

Gotowość do pracy w godzinach nocnych z 9 na 10 października.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie.