• Wszystkie ofertyZielona GóraSprzedażPraca w sklepiePracownik Inwentaryzacji - Zielona Góra (Focus Park)
    Pracownik Inwentaryzacji - Zielona Góra (Focus Park)
    Sprzedaż
    H&M

    Zielona Góra
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dostępność

    Opis stanowiska

    Opis firmy

    H&M to marka odzieżowa, która oferuje najnowsze trendy i inspiracje od modnych ubrań i wyjątkowych kolekcji stworzonych we współpracy z projektantami po przystępne cenowo dodatki. Naszą koncepcją biznesową jest zrównoważona moda i najwyższa jakość w najlepszej cenie. Dowiedz się więcej o H&M tutaj.

    Poszukujemy pracowników do pomocy podczas inwentaryzacji, która odbędzie się w środę 9 października 2024r. w godzinach nocnych.

    Kwalifikacje

    Gotowość do pracy w godzinach nocnych z 9 na 10 października.

    Oferujemy:

    • Umowę zlecenie.

    Wszystkie ofertyZielona GóraSprzedażPraca w sklepiePracownik Inwentaryzacji - Zielona Góra (Focus Park)