Oferty
Mid/Senior SEM Specialist
Nowa
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

Google Analytics 4

Facebook Ads

SEM

Microsoft Office

Google Analytics

Google Ads

Mile widziane

RTB

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna
Friendly offer

Harbingers to zespół pasjonatów i indywidualności o unikatowych na polskim rynku, budowanych ponad dekadę kompetencjach. Pomagamy sklepom e-commerce dynamicznie rosnąć i zdobywać pozycję lidera online. Codziennie zapewniamy wzrosty przychodów dla naszych Partnerów w Polsce i na świecie. Do działu SEM szukamy specjalisty, który ma doświadczenie w branży, chce ciągle podnosić swoje kompetencje, jest na bieżąco z nowinkami i przede wszystkim lubi to co robi.

Na początek kilka słów o Tobie:

  • posiadasz przynajmniej dwuletnie doświadczenie w planowaniu i prowadzeniu kampanii GoogleAds (Sieć Wyszukiwania, Sieć Reklamowa, Kampanie Produktowe, Kampanie Wideo, Gmail),
  • masz doświadczenie w planowaniu i prowadzeniu kampanii w mediach społecznościowych (z naciskiem na kampanie efektywnościowe),
  • posiadasz umiejętność analizy danych i optymalizacji kampanii w oparciu o Google Analytics,
  • myślenie analityczne i sprawnego operowania liczbami i statystykami nie jest dla Ciebie problemem
  • posiadasz aktualne certyfikaty Google Ads i Google Analytics,
  • bardzo dobrze znasz pakiet Microsoft Office z naciskiem na Microsoft Excel,
  • jesteś nastawiony na rozwój i podnoszenia kompetencji zawodowych.

Twoje wyzwania:

  • współtworzenie ofert dla potencjalnych klientów,
  • analiza wyników kampanii w oparciu o dane z Google Analytics,
  • przygotowywanie raportów i analiz,
  • branie udziału w spotkaniach biznesowych z klientami,
  • szukanie i testowanie nowych rozwiązań w ramach dostępnych narzędzi marketingowych.

Dodatkowe plusy to:

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii na platformach RTB,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • praktyczna znajomość Google Tag Manager.

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę, B2B lub Umowę zlecenie (do Ciebie należy wybór formy zatrudnienia).
  • Pracę w elastycznym modelu — hybrydowym, zdalnym lub stacjonarnym.
  • Pakiet benefitów (lekcje języka angielskiego, opieka medyczna Luxmed, Multisport, ubezpieczenie grupowe Warta, Dzień Wolontariusza, Biznes Liga, firmowy sklepik z gadżetami, program poleceń pracowników).
  • Projekt onboardingu, dedykowany Buddy i pakiet powitalny.
  • Pracę w dwupiętrowym biurze w centrum Krakowa z dostępem do: tarasu z leżakami, tenisa stołowego i Xboxa.
  • Pyszną kawę i herbatę, codzienną porcję owoców i przekąski w biurze.
  • Wspólną celebrację wydarzeń: kwartalne integracje, urodziny, kiermasz i spotkanie świąteczne, podsumowanie kwartału.
  • Współpracę z topowymi markami oraz udział w międzynarodowych konkursach branżowych.
  • Dostęp do wielu narzędzi branżowych, m.in. Senuto, Ahrefs, Surfer, Brand24.
  • Dedykowane narzędzia do komunikacji i pracy projektowej — Asana, Slack, Intranet, Google Workspace.