Business Development Manager
Hello! to nowa agencja pracy, która właśnie wchodzi na rynek z dużą dawką energii, świeżym podejściem i ambitnymi planami rozwoju. Budujemy markę od podstaw, stawiając na jakość, zaangażowanie i realne wsparcie zarówno kandydatów, jak i pracodawców w znalezieniu najlepszego dopasowania.
Specjalizujemy się w rekrutacji osób z niepełnosprawnościami (OzN) oraz cudzoziemców, odpowiadając na rosnące potrzeby rynku pracy i wspierając różnorodność w środowisku zawodowym. Naszym celem jest tworzenie trwałych i wartościowych relacji opartych na zrozumieniu, otwartości i skuteczności działania.
Jesteśmy na początku drogi, co daje ogromną przestrzeń do wpływu, rozwoju i współtworzenia czegoś wyjątkowego od samego startu.
O roli
Szukamy osoby, która będzie rozwijać współpracę agencji Hello! z pracodawcami. To rola sprzedażowa oparta na budowaniu portfolio klientów i znajomości rynku HR w Polsce.
Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie i utrzymywanie nowych partnerów biznesowych,
Budowanie i rozwijanie relacji z klientami i partnerami,
Prowadzenie CRM i raportowanie efektów sprzedaży,
Wspieranie działań fundraisingowych,
Współpracę z działem marketingu w zakresie działań sprzedażowych, kampanii i materiałów promocyjnych,
Analiza rynku, potrzeb klientów i konkurencji,
Udział w tworzeniu strategii sprzedaży i rozwoju organizacji.
Wymagania
Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży B2B na rynku HR – min. 2–3 lata (warunek konieczny).
Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów sprzedażowych.
Umiejętność budowania relacji i negocjacji.
Doświadczenie we współpracy z NGO lub projektami społecznymi.
Wysoka samodzielność i nastawienie na wyniki.
Co oferujemy?
Stabilną współpracę - umowa o pracę lub inna preferowana forma (B2B, zlecenie).
Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + procent od sprzedaży).
Pracę z sensem - realny wpływ na budowanie organizacji, która zmienia życie osób z niepełnosprawnościami.
Partnerstwo i zaufanie - cenimy Twoją autonomię i pomysły na usprawnienie biura
Przyjazne środowisko - u nas "ludzie" są zawsze na pierwszym miejscu 🧡
Benefity dla Twojego dobrostanu: 5 dodatkowych dni wolnych (1 w urodziny oraz 1 Wellness Day na kwartał).
Niezbędne narzędzia: laptop, telefon i pełne wyposażenie biurowe.
Jak wygląda nasza rekrutacja?
Analiza aplikacji (sprawdzamy Twoje doświadczenie i motywację)
Krótka rozmowa telefoniczna (screening)
Rozmowa kwalifikacyjna (chcemy Cię poznać bliżej!)
Business Development Manager
Business Development Manager