HireWise - Rekrutacja w Sprzedaży i Marketingu
Wierzymy, że prawdziwy rozwój sprzedaży to proces, dlatego pracujemy od A do Z. Przeprowadzamy audyt, wspólnie z klientem przygotowujemy strategię, procesy i wdrażamy narzędzia IT, a na koniec – profesjonalnie szkolimy i uzupełniamy zespół.
Nasz klient to firma działająca w obszarze produkcji i dystrybucji profesjonalnych środków czystości oraz akcesoriów, której oferta jest skierowana m.in. do branży HoReCa, firm świadczących usługi sprzątające, placówek medycznych oraz sektora przemysłowego.
W związku z dynamicznym rozwojem sprzedaży, firma poszukuje Account Managera. Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży B2B opartej na doradztwie, umiesz budować długofalowe relacje z klientami i efektywnie dopasowywać ofertę do ich oczekiwań - ta propozycja może być właśnie dla Ciebie!
Zakres obowiązków:
Poszukiwane kompetencje:
Oferujemy:
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 45-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną
Brutto miesięcznie - UoP
Rekomendowane oferty