HireWise - Rekrutacja w Sprzedaży i Marketingu
Wierzymy, że prawdziwy rozwój sprzedaży to proces, dlatego pracujemy od A do Z. Przeprowadzamy audyt, wspólnie z klientem przygotowujemy strategię, procesy i wdrażamy narzędzia IT, a na koniec – profesjonalnie szkolimy i uzupełniamy zespół.
Dla naszego klienta, tworzącego zaawansowane produkty SaaS wspierające transformację cyfrową w dużych organizacjach poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Head of Product. Szukamy kogoś, kto potrafi budować roadmapy, zarządzać backlogiem, prowadzić discovery z klientem i przekładać wizję na konkretne działania zespołów technologicznych.
Chcesz mieć realny wpływ na kierunek rozwoju innowacyjnych produktów technologicznych? Potrafisz łączyć strategię z codzienną pracą zespołów R&D i rozumiesz potrzeby klientów enterprise? Aplikuj!
Zakres obowiązków:
Poszukiwane kompetencje:
Oferujemy:
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 45-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną
Netto miesięcznie - B2B
Rekomendowane oferty