• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSenior Influencer Project Manager ✨
    Senior Influencer Project Manager ✨
    Nowa
    Marketing
    hoh

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    strategia marki

    social media

    trendy

    kreatywność

    project management

    influencer marketing

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Kogo szukamy?

    • masz minimum 3-letnie doświadczenie w pracy jako Procject Manager w obszarze Influence Marketingu po stronie agencji,
    • potrafisz kompleksowo prowadzić projekty influencerskie,
    • masz doświadczenie w prowadzeniu spotkań i prezentacji biznesowych (offline oraz online),
    • śledzisz aktualne trendy, najlepsze kampanie i best practises, a do tego potrafisz wdrażać je w prowadzonych przez siebie projektach,
    • znasz dokładnie mechanizmy i standardy obowiązujące na TikTok, Instagram, Youtube, Pinterest,
    • jesteś nie tylko kreatywną osobą, ale również mającą doświadczenie w tworzeniu strategii influencerskich dla marek,
    • stale wychodzisz z inicjatywą, wciąż poszukujesz nowych rozwiązań i inspiracji,
    • masz doświadczenie w kreowaniu rozwiązań w kampaniach influencerskich dla klientów,
    • Twoje zalety to: proaktywność, sumienność i kreatywność,
    • potrafisz dzielić się wiedzą o rynku influencerskim,
    • potrafisz skutecznie uargumentować swoje pomysły przed klientem,
    • masz doświadczenie w realizacji projektów niestandardowych oraz produkcjach photo-video.

    Jakie będą Twoje zadania?

    • prowadzenie projektów influencerskich w ramach agencji, głównie dla klienta z branży finansowej,
    • doradztwo z obszaru influencer marketingu dla Klientów,
    • działania koncepcyjno-kreatywne,
    • prowadzanie szkoleń i warsztatów z zakresu influencer marketingu dla Klientów,
    • tworzenie strategii influencer marketingowej,
    • negocjacja i weryfikacja stawek,
    • realizacja i nadzór nad kampaniami,
    • raportowanie i rozliczanie kampanii,
    • research, lokalizacja i audyt twórców,
    • branie udziału w planach zdjęciowych.

    Co oferujemy?

    • zatrudnienie na podstawie umowy b2b,
    • pakiet prywatnej opieki medycznej,
    • dofinansowanie do lekcji języka angielskiego,
    • niezbędne narzędzia do pracy,
    • pracę hybrydową (biuro w kamienicy przy ul. Hożej),
    • możliwość rozwoju, szkoleń oraz podnoszenia kwalifikacji,
    • możliwość samodzielnego działania – wdrażania pomysłów i koncepcji dla strategicznych klientów firmy (ale pamiętaj: „z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność”, dlatego w bonusie dorzucamy zawsze pomocną dłoń od teamu i zarządu),
    • luźną atmosferę i brak dress code’u (nie dotyczy spotkań z niektórymi klientami :)),
    • możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym,
    • pracę w bardzo elastycznej, zgranej organizacji, która ceni inicjatywę, chęć rozwoju i zmieniania zastanego stanu rzeczy,
    • wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia,
    • pracę dla renomowanych marek,
    • możliwość przychodzenia z pupilem do biura :)
    Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSenior Influencer Project Manager ✨