• Wszystkie ofertyWrocławInżynieriaInnePracownik Utrzymania Ruchu - Mechatronik
    Pracownik Utrzymania Ruchu - Mechatronik
    Inżynieria
    HR Hub

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Wykształcenie średnie

    CNC

    budowa maszyn

    wiedza techniczna

    Opis stanowiska

    Szukasz pracy, która da Ci satysfakcję, stabilność i rozwój? Dołącz do naszego zespołu!

    Zostań MECHANIKIEM, ELEKTRYKIEM lub AUTOMATYKIEM w jednym z najnowocześniejszych zakładów motoryzacyjnych w Europie i zmieniaj świat na lepsze!

    Jeśli lubisz wyzwania techniczne i chcesz pracować z najlepszymi? Jeśli chcesz być częścią firmy, która dba o środowisko i społeczeństwo? To ta oferta jest dla Ciebie!

    Nasz zakład w Jelcz Laskowicach to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych w Europie. Tutaj produkujemy silniki dla samochodów naszej marki, które spełniają najwyższe standardy jakości i efektywności.

    Zapewniamy transport pracowniczy z Wrocławia i wielu innych miejscowości.

    PRACOWNIKA UTRZYMANIA RUCHU - MECHATRONIK (dział odlewnia, dział siników)

    Twoje przyszłe zadania:

    • Wsparcie procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń
    • Realizacja planu przeglądów i remontów maszyn
    • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
    • Analiza przyczyn awarii i wdrażanie środków zapobiegających ich powstawanie
    • Wdrażanie działań optymalizujących pracę i funkcjonowanie maszyn

    Co przyniesie Ci sukces, aby do nas dołączyć?

    • podstawowa wiedza techniczna z zakresu mechatroniki, automatyki, elektryki, mechaniki, hydrauliki oraz pneumatyki
    • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
    • wykształcenie min. zawodowe kierunkowe - mechatronik, automatyk, elektronik, budowa maszyn
    • znajomość budowy maszyn (CNC) lub/i robotów przemysłowych
    • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych w powyższych obszarach

    Co zyskasz, pracując z nami?

    • stabilne zatrudnienie w dobrze zorganizowanej firmie u najlepszego pracodawcy w regionie. Domyślamy się, jak frustrujący jest bałagan i zła organizacja. Szanujemy pracę profesjonalistów i tworzymy dla nich doskonale zorganizowane środowisko pracy.
    • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia. Nasze wynagrodzenia podnosimy co rok!
    • możliwość wykorzystywania i rozwijania wiedzy oraz zdobytego doświadczenia. Nie tracisz czasu i energii na niepotrzebne problemy. Cenimy Twój czas i umiejętności
    • perspektywę rozwoju. Oferuje liczne szkolenia i kursy branżowe. Wdrażamy nowe technologie, a nasz zakład stale się modernizuje. Z nami nie będziesz stać w miejscu.
    • pakiet super benefitów, z których skorzystasz Ty i Twoi bliscy, m.in.: bezpłatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport, dofinansowanie do wakacji, leasing samochodu na preferencyjnych warunkach, platformę benefitową.
    • dostęp do dofinansowanej stołówki
    • gwarantowany transport pracowniczy z wybranych miejscowości

    Jak się do nas zgłosić?

    Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 3 dni i zaprosimy do telefonicznej rozmowy kwalifikacyjnej. Nie zwlekaj, czekamy na Ciebie!

    Wszystkie ofertyWrocławInżynieriaInnePracownik Utrzymania Ruchu - Mechatronik