• Wszystkie ofertyŁódźSprzedażSprzedaż B2BLead Gen Specialist
    Lead Gen Specialist
    Nowa
    Sprzedaż
    HR Instytut

    1 774 - 2 281 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 774 - 2 281 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    CRM

    SEO

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dla naszego klienta – firmy z branży fintech, poszukujemy:

    Lead Gen

    Twój zakres obowiązków:

    • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów (leadów) za pośrednictwem różnych kanałów,
    • opracowywanie i wdrażanie strategii generowania leadów,
    • monitorowanie i analizowanie skuteczności kampanii,
    • zarządzanie i aktualizowanie bazy danych klientów,
    • ścisła współpraca z zespołem sprzedaży,
    • wdrażanie działań usprawniających,
    • przygotowywanie raportów z działań i sugerowanie ulepszeń.

    Nasze wymagania:

    • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku z produktami fintech i / lub SaaS,
    • znajomość narzędzi takich jak Woodpecker, Apollo, Waalaxy czy Linkedin Sales Navigator,
    • umiejętność tworzenia kampanii wychodzących,
    • biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (znajomość innego języka mile widziana),
    • proaktywna postawa i nastawienie na cel,
    • umiejętność nawiązywania relacji i rozwiązywania problemów,
    • zdolność dostosowywania się do zmian i ustalania priorytetów pracy,
    • znajomość systemów CRM i doświadczenie w pracy w szybkim, wymagającym środowisku (mile widziane)

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę lub B2B,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (7000 – 9000 zł brutto podstawa + prowizja od pozyskanych leadów),
    • praca zdalna,
    • dofinansowanie do zajęć sportowych,
    • prywatna opieka medyczna,
    • ubezpieczenie na życie,
    • ESOP.
    1 774 - 2 281 USD

    B2B