• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławPMProject Manager
    Project Manager
    Nowa
    PM
    Human & Hunter Professional

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD

    język angielski

    Microsoft Office

    skuteczna komunikacja

    Opis stanowiska

    offer-banner

    Dla naszego Klienta, prywatnego Inwestora, poszukujemy doświadczonego Project Managera, który podejmie się zarządzania prestiżową inwestycją przebudowy zabytkowego dworku we Wrocławiu. Dworek ma zostać zaadaptowany na miejsce mieszkalne, a realizacja projektu wymaga połączenia nowoczesnych rozwiązań architektonicznych z zachowaniem historycznego charakteru budynku.

    Jako Project Manager będziesz pełnić kluczową rolę w kompleksowym zarządzaniu inwestycją, od etapu koncepcji oraz projektowania, przez koordynację prac budowlanych, aż po odbiór końcowy. Oprócz zarządzania harmonogramem i budżetem, oczekujemy aktywnej roli doradczej w kontekście doboru najlepszych rozwiązań we współpracy z inwestorem i specjalistami branżowymi, aby zapewnić najwyższą jakość realizacji.

    Zakres obowiązków:

    • Kompleksowe zarządzanie projektem modernizacji inwestycji wraz z infrastrukturą zewnętrzną (rozpoczynając od fazy administracyjnej i projektowej po wykonawczą), w tym planowanie, monitorowanie postępu prac na każdym etapie oraz zarządzanie zespołem wykonawców. Planowany okres inwestycji to 3 lata, a samo rozpoczęcie budowy planowane jest na grudzień 2025 roku (w pierwszym roku współpraca w wymiarze około 2 dni w tygodniu, w kolejnych dwóch latach współpraca w pełnym wymiarze
    • Wybór oraz kontraktacja generalnego wykonawcy oraz podwykonawców
    • Współpraca z inwestorem w zakresie doradztwa technicznego, architektonicznego i finansowego.
    • Koordynacja prac projektowych oraz zapewnienie zgodności z wymaganiami prawnymi i konserwatorskimi
    • Utworzenie budżetu i harmonogramu inwestycji, następnie nadzór nad ich realizacją
    • Poszukiwanie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technicznych w zgodzie z założeniami historycznymi budynku
    • Utrzymywanie bieżącej komunikacji z podwykonawcami, urzędami oraz innymi kluczowymi interesariuszami w imieniu Inwestora.
    • Przygotowanie raportów z postępów projektu oraz dokumentacji niezbędnej do odbioru inwestycji.

    Wymagania:

    • Minimum kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami budowlanymi w pełnym zakresie (mile widziane doświadczenie w przebudowie lub adaptacji zabytków, inwestycji premium o wysokim standardzie)
    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: budownictwo, architektura)
    • Uprawnienia budowlane konstrukcyjne bez ograniczeń
    • Doskonała znajomość procedur budowlanych i przepisów związanych z ochroną zabytków
    • Doświadczenie w skutecznym dobieraniu i kontraktacji podwykonawców oraz we współpracy z Konserwatorem Zabytków
    • Znajomość nowoczesnych rozwiązań technologicznych i architektonicznych
    • Doskonałe umiejętności negocjacyjne
    • Wysoki poziom umiejętności miękkich, umożliwiających sprawną i skuteczną komunikację
    • Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu środków z UE
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. średnio-zawansowanym

    Oferujemy:

    • Perspektywę dalszej współpracy w ramach kolejnych planowanych inwestycji
    • Realizacje unikalnej inwestycji w zabytkowym obiekcie
    • Elastyczną współpracę z prywatnym inwestorem w oparciu o umowę B2B
    • Możliwość wdrażania nowoczesnych i najbardziej jakościowych rozwiązań w zarządzaniu projektem budowlanym
    • Rolę partnerską i doradczą przy bezpośredniej współpracy z Inwestorem.

    Jeśli posiadasz doświadczenie w zarządzaniu inwestycjami budowlanymi, w szczególności w zakresie adaptacji zabytków, oraz szukasz wyzwań w prestiżowym projekcie, zapraszamy do aplikowania!