• Wszystkie ofertyMosinaMarketingPublic RelationsSpecjalista ds. marketingu - gaming
    Specjalista ds. marketingu - gaming
    Nowa
    Marketing
    Impakt S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    trade marketing

    social media

    media relations

    influencer marketing

    język angielski

    Mile widziane

    eventy

    Opis stanowiska

    offer-banner

    Jesteśmy producentem marek takich jak Genesis, Natec, Fury, Lanberg i Armac. Nasz asortyment obejmuje szeroki wachlarz produktów – od akcesoriów dla graczy, przez elektronikę użytkową i sieci komputerowe, po produkty do zasilania awaryjnego i pasywnego oraz wiele więcej.

    Szukamy Specjalisty ds. marketingu – osoby ze znajomością języka angielskiego, która będzie wdrażać rozwiązania marketingowe, aby zwiększać świadomość i sprzedaż naszych marek na rynkach zagranicznych.

    Jeśli chcesz wykorzystać swoje doświadczenie i pracować z najlepszą polską marką gamingową Genesis – APLIKUJ!

    Więcej o nas znajdziesz na: https://impakt.com.pl/kariera

    Twój zakres obowiązków:

    • Realizacja kampanii marketingowych online i offline mających na celu zwiększenie sprzedaży i świadomości naszych marek własnych (Genesis, Natec, Fury).
    • Działań obejmujące m.in. social media, influence marketing, media relations, zlecanie PoS czy grafik.
    • Organizacja i/lub udział w targach, konferencjach i innych eventach.
    • Ścisła współpraca z zespołem handlowym w celu dostosowania działań marketingowych do celów sprzedażowych, zapewniając skuteczną komunikację i realizację strategii trade marketingowych.
    • Analiza trendów rynkowych, zachowań klientów i działań konkurencji w celu dostarczenia wniosków do inicjatyw trade marketingowych.
    • Utrzymanie spójności i/lub dostosowanie kampanii oraz komunikacji w zależności od podległego rynku.

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie we wdrażaniu kampanii marketingowych.
    • Umiejętność łączenia działań online oraz offline.
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w zakresie wykonywanych działań – warunek konieczny.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w projektach związanych z marketingiem zagranicznym.
    • Doświadczenia z zakresu organizacji eventów/konferencji.
    • Znajomość branży IT i/lub gamingowej.
    • Znajomość dodatkowych języków obcych.

    Co oferujemy?

    • Umowę o pracę - stabilne zatrudnienie w firmie z 27-letnim doświadczeniem.
    • Praca hybrydowa – po okresie wdrożenia możliwość pracy w trybie 4 dni w biurze i 1 zdalnie.
    • Bogaty pakiet benefitów - m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa Medicover Sport, ubezpieczenie grupowe, 100% finansowane zajęcia języka angielskiego, wyjazdy integracyjne, zniżki na produkty.
    • Szkolenia - możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
    • Dzielenie się wiedzą - Wsparcie współpracowników z dużym doświadczeniem.
    • Nowinki techniczne - Dostęp do nowinek technicznych z branży IT.
    • Pracę w nowoczesnym biurowcu - sprawdź dojazd: Mosina, ul. Stanisława Lema 16.
    Wszystkie ofertyMosinaMarketingPublic RelationsSpecjalista ds. marketingu - gaming