Oferty
Recruitment Specialist
Nowa
HR

Warszawa
7 000 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
50 - 65 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

branża IT

język angielski

rekrutacja

komunikatywność

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

IN Team współpracuje z wiodącymi markami oraz zagranicznymi startupami, dostarczając zespoły programistów oraz doświadczonych konsultantów.

Od 2014 roku wspieramy naszych klientów w budowaniu systemów IT w wielu branżach - od dużej skali aplikacji bankowych, platform e-commerce, narzędzi wizualizacji danych, po systemy medyczne czasu rzeczywistego.

Prowadzimy obecnie kilkanaście rekrutacji w obszarze projektów wewnętrznych oraz outsourcingu (nie zajmujemy się placementem).

Poszukujemy osoby, która dołączy do nas w roli Recruitment Specialist i wzmocni nasz zespół 🙂

Opis stanowiska:

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych w obszarze stanowisk IT: programiści, inżynierowie danych, testerzy
  • aktywne poszukiwanie specjalistów w sieci
  • dbanie o dobry Candidate Experience, budowanie długoterminowych relacji z kandydatami

Oczekiwania:

  • min. 3 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w obszarze IT
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • zaangażowanie, dokładność oraz poczucie humoru :)
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie B2/C1

Oferujemy:

  • chęć długofalowej współpracy opartej na uczciwych i partnerskich zasadach
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów, swobodę w organizacji czasu
  • ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy
  • pensję podstawową + premię za każdą rozpoczętą współpracę
  • wszystkie formy zatrudnienia
  • pracę w 100% zdalną lub w naszym biurze w Business Garden w Warszawie

7 000 - 8 000 PLN

Umowa o pracę

50 - 65 PLN

B2B