• Wszystkie ofertyPoznańMarketingPerformance (SEM)Młodszy / Specjalista ds. Google Ads
    Młodszy / Specjalista ds. Google Ads
    Nowa
    Marketing
    Internet Plus

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Google Analytics

    Google Ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy agencją interaktywną świadczącą od 16 lat kompleksowe rozwiązania w obszarze e-marketingu.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy specjalistów, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu. Najwyższa jakość usług jest najlepszą formą promocji nas samych. Dbamy o nią na każdym kroku – we wszystkich procesach. Co więcej, dążenie do utrzymania wysokich standardów pracy jest ogromnym źródłem satysfakcji. Praca z nami to istna podróż, a także ciekawa i rozwijająca ścieżka kariery.

    Dołącz do Teamu Internet Plus jako: Junior / Młodszy Specjalista ds. Google Ads

    • kompleksowo prowadzić kampanie Google Ads,
    • dobierać słowa kluczowe do kampanii,
    • na bieżąco optymalizować prowadzone kampanie,
    • odpowiadać za monitorowanie budżetów poszczególnych kampanii,
    • analizować efektywność prowadzonych działań,
    • współpracować z Biurem Obsługi Klienta.

    Potrzebujemy osoby, która:

    • ma doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • ma umiejętność analizy i interpretacji danych,
    • dobrze zna Google Ads i Google Analytics,
    • orientuje się w trendach obowiązujących w reklamie online,
    • ma kreatywne podejście do wykonywanych działań,
    • lubi współpracę i doradztwo dla Klienta.

    Pracując w naszej organizacji nie zawsze będziesz Juniorem. Szkolimy, uczymy = stawiamy na rozwój pracowników i ich umiejętności :)

    Czas na konkrety - co oferujemy:

    • umowę o pracę na pełen etat,
    • dodatkowy dzień wolny z okazji Twoich urodzin,
    • pracę w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze,
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
    • stałe godziny pracy 8.00 do 16.00 - Work-life balance u nas to coś więcej niż slogan (:
    • stabilne zatrudnienie w zespole jednej z najlepiej rozwijających się agencji SEM/SEO,
    • możliwość pracy w 100% zdalnie - z Twojego domowego zacisza,
    • dla lubiących pracować w firmie - biuro w dobrej lokalizacji (centrum Poznania – blisko dworca PKP),
    • profesjonalne wdrożenie oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
    • możliwość wprowadzania własnych pomysłów i pewną samodzielność w działaniu,
    • Dofinansowanie do Karty MultiSport.

    Lubimy to, co robimy – dlatego szybko się rozwijamy! Dołącz do nas i przychodź do pracy z przyjemnością :)

    Brzmi jak idealna oferta pracy dla Ciebie? Aplikuj! :)

    Prześlij swoją aplikację jeżeli spełniasz powyższe warunki i jesteś zainteresowany poznaniem większej ilości szczegółów. Chętnie porozmawiamy i poznamy bliżej Twoją kandydaturę (zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami).

    Poznajmy się wzajemnie na rozmowie i dołącz do naszego zespołu!

    Chcesz poczytać o nas więcej? Zapraszamy na stronę internetową: internet-plus.pl :)

    W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez HTTPS Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych [zgodnie z art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 roku (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)]”

    Wszystkie ofertyPoznańMarketingPerformance (SEM)Młodszy / Specjalista ds. Google Ads