Oferty
Copywriter
Nowa
Marketing

Copywriter

Rodzaj pracy
Niepełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

język rosyjski

copywriting

język polski

język ukraiński

SEO

Mile widziane

Jira

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna
Friendly offer

Poszukujemy copywritera na pół etatu (z możliwością przejścia na pełny etat), który specjalizuje się w tworzeniu kontentu w języku polskim.

Twój zakres obowiązków:

• Tworzenie i dystrybucja treści marketingowych, takich jak: artykuły, case study, treści na stronę www oraz social media (LinkedIn, FB) w języku polskim.

• Tworzenie SEO-optymalizowanego contentu w celu poprawy widoczności stron internetowych w wyszukiwarkach.

• Pisanie tekstów do biuletynów e-mailowych, materiałów reklamowych oraz opisów produktów.

• Opracowywanie treści na potrzeby realizowanych akcji promocyjnych oraz redagowanie tekstów marketingowych.

• Współpraca z zespołem marketingowym przy tworzeniu innowacyjnych kampanii contentowych.

Nasze wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku w języku polskim (min. 1-2 lata).

• Znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego oraz polskiego, pozwalająca na swobodną komunikację i pisownię.

• Znajomość podstaw SEO i doświadczenie w pisaniu tekstów zoptymalizowanych pod kątem SEO.

• Doświadczenie w pisaniu – lekkość pióra, umiejętność tworzenia merytorycznych, ale zarazem przystępnych treści.

• Samodzielność, kreatywność i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

To oferujemy:

• praca na pół etatu

• hybrydowa forma pracy

• elastyczne godziny pracy

• imprezy integracyjne

• możliwość rozwoju zawodowego w obszarze marketingu

• udział w ciekawych i innowacyjnych projektach

Jeśli jesteś osobą, która potrafi łączyć kreatywność z precyzją i chce rozwijać swoje umiejętności, czekamy na Twoje zgłoszenie!