Oferty
Patient Care Specialist
Nowa
Zdrowie

Rodzaj pracy
Niepełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

angielski

asertywność

umiejętności miękkie

znajomość POZ

Opis stanowiska

Wyobraź sobie świat, w którym wykrywamy i leczymy choroby zanim staną się zagrożeniem dla zdrowia.

Jesteśmy start-upem z branży medyczno-technologicznej, a jednocześnie innowacyjną Przychodnią Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ). Z jednej strony rozwijamy autorski system do obsługi pacjentów telemedycznie, który powstał przy współpracy z naszymi pracownikami, a z drugiej, budujemy własne kliniki, w których przyjmujemy pacjentów stacjonarnie. Jesteśmy dostępni dla wszystkich Pacjentów objętych państwowym ubezpieczeniem zdrowotnym, bez konieczności opłacania dodatkowych abonamentów.

Nasze przychodnie znajdują się w Warszawie (3 placówki), w Krakowie, w Gdańsku, we Wrocławiu, w Łodzi, w Białymstoku, w Poznaniu, w Lublinie oraz w Katowicach.

Przyłącz się do naszej misji stworzenia proaktywnej opieki dostępnej dla każdego!

W Jutro Medical rozwiązujemy problem, jakim jest brak dostępu do lekarza w momencie kiedy tego potrzebujesz. Dzięki aplikacji możesz skontaktować się z lekarzem niemal natychmiast, z dowolnego miejsca.

Dbaj razem z nami o dobro i zdrowie pacjentów!

Ponadto zależy nam na najwyższej jakości obsługi pacjentów, dlatego stawiamy na nowoczesne przychodnie, zapewniamy najwyższej jakości sprzęt medyczny i stale pracujemy nad jakością obsługi naszych pacjentów.

Jesteś dla nas idealnym kandydatem/-ką jeśli:

  • posiadasz 1 rok doświadczenia w sprzedaży lub pracy na podobnym stanowisku
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • jesteś asertywny/a i nie boisz się nowych wyzwań
  • chciałbyś/abyś razem z nami budować lepsze jutro
  • dodatkowe punkty otrzymasz jeśli masz już doświadczenie w obsłudze pacjentów w placówkach medycznych i/lub studiujesz kierunki związane z obszarem medycznym (niekoniecznie musi to być medycyna)
  • jesteś dostępny/a od poniedziałku do piątku od około 12, albo 14 do 20:00

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • koordynacja ścieżki komunikacji z pacjentem - czasami będziesz umawiać pacjenta na wizytę lekarską, a innym razem trzeba będzie wytłumaczyć czym jest POZ, o co chodzi z deklaracją, czy też jak się do nas zapisać
  • wsparcie pacjentów w rozwiązywaniu ich problemów (telefonicznie, mailowo, przez social media oraz czat w aplikacji)
  • budowanie relacji z naszymi pacjentami - prowadzimy program concierge w którym co jakiś czas dzwonimy do naszych nowych pacjentów i dopytujemy o ich wrażenia. Podobnie też kontaktujemy się z osobami, które zrezygnowały z naszych usług i dopytujemy o powody, żebyśmy mogli dalej pracować nad tym co możemy zrobić dla ludzi
  • pomoc pacjentom w użytkowaniu aplikacji Jutro Medical

Co gwarantujemy?

  • pracę na część etatu ze startem między 12:00, a 14:00 do 20:00
  • pracę hybrydową (biuro mieści się w budynku Atrium Centrum przy al. Jana Pawła II 27 w Warszawie)
  • dofinansowanie do karty multisport
  • konsultacje medyczne z pierwszej ręki :)
  • dodatkowy budżet na badania profilaktyczne
  • kulturę pracy opartą na otwartej komunikacji, ciągłym usprawnianiu współpracy w zespole, indywidualnym podejściu do rozwoju
  • no dress code policy i nieformalną atmosferę pracy
  • dedykowany budżet na rozwój i nielimitowany dostęp do platform edukacyjnych
  • liczne okazje do wspólnego spędzania czasu w ramach integracji zespołowych i ogólnofirmowych

Kolejne kroki procesu rekrutacyjnego to:

etap 1: rozmowa telefoniczna z rekruterem

etap 2: interview z naszym Business&Operations Managerem - Dominikiem - który też będzie bezpośrednim przełożonym.

Po pomyślnie ukończonym drugim etapie nie pozostanie nam nic innego, jak Ci pogratulować i powitać na pokładzie!

Czekamy na Twoje zgłoszenie!