• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeInżynier Budowy - budownictwo mieszkaniowe
    Inżynier Budowy - budownictwo mieszkaniowe
    Nowa
    Inżynieria
    KALTER Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD

    prawo budowlane

    prawo jazdy kat. B

    Mile widziane

    uprawnienia budowlane

    branża budowlana

    czytanie kosztorysów

    Opis stanowiska

    KALTER to uznana na rynku firma budowlana, posiadająca bogate doświadczenie jako Generalny Wykonawca inwestycji w zakresie budownictwa mieszkaniowego i użyteczności publicznej. Realizujemy dowolne projekty budowlane o złożonym stopniu trudności, przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów funkcjonowania. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, zapewniamy profesjonalną współpracę z Inwestorem oraz pewność, że powierzone nam zadania znajdują się w rękach fachowców.

    Stanowisko: Inżynier budowy

    Obowiązki:

    • koordynowanie pracy podległych pracowników – sił własnych i podwykonawców, nadzorowanie jakości wykonanych robót,
    • ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy,
    • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót, rozliczanie robót,
    • zamawianie materiałów i sprzętu budowalnego,
    • udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
    • raportowanie z przebiegu inwestycji.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe budowlane,
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • mile widziana umiejętność czytania kosztorysów,
    • samodzielność i inicjatywa w działaniu, decyzyjność, orientacja na ciągły rozwój,
    • dobra organizacja czasu pracy.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się organizacji,
    • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
    • prywatna opieka medyczna,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • samochód służbowy do dyspozycji budowy,
    • możliwość rozwoju zawodowego, w tym uzyskania uprawnień budowlanych,
    • mentoring naszego nadzoru budowlanego,
    • imprezy integracyjne.
    Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeInżynier Budowy - budownictwo mieszkaniowe