• Wszystkie ofertyCzęstochowaMarketingSocial mediaSpecjalista ds. Social Media
    Specjalista ds. Social Media
    Nowa
    Marketing
    Klient RocketJobs.pl

    Częstochowa
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    social media

    Facebook Ads

    content marketing

    TikTok

    edycja wideo

    Mile widziane

    influencer marketing

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    O nas:

    Jesteśmy doświadczoną firmą specjalizującej się w sprzedaży oraz wykonastwie podłóg, posiadającą własne salony oraz sklep internetowy. Szukamy osoby do wzmocnienia naszego działu marketingu.

    Twoje zadania:

    1. Współtworzenie strategii komunikacji w mediach społecznościowych
    2. Planowanie i prowadzenie działań na platformach: Facebook, Instagram, Pinterest, YouTube, TikTok
    • Tworzenie harmonogramów publikacji
    • Współpraca ze studiem przy produkcji materiałów wideo
    • Przygotowywanie angażujących treści - tekstów i grafik
    1. Planowanie i koordynacja współpracy z influencerami
    2. Prowadzenie kampanii promocyjnych w social mediach
    3. Monitorowanie i analiza skuteczności realizowanych działań

    Nasze wymagania:

    1. Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
    2. Portfolio prowadzonych profili w mediach społecznościowych
    3. Umiejętność obsługi programów do edycji wideo i grafiki
    4. Kreatywne i analityczne podejście do realizacji celów marketingowych
    5. Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z partnerami zagranicznymi

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju umiejętności w dynamicznie zmieniającym się środowisku social media
    • Pracę w profesjonalnym zespole z szansą na udział w międzynarodowych projektach
    • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

    Studio zdjęciowe znajduje się w Częstochowie.

    Jeśli jesteś gotów/gotowa podjąć wyzwanie i rozwijać się wraz z nami, prześlij swoje CV wraz z linkami do prowadzonych przez Ciebie profili w mediach społecznościowych.