• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Digital Marketing Manager
    Digital Marketing Manager
    Nowa
    Marketing
    KlientRocketJobs.pl_35954

    Warszawa
    2 535 - 5 070 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    performance marketing

    analiza

    język angielski

    Mile widziane

    zarządzanie projektami

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się kancelaria prawnicza. Firma funkcjonuje na rynku od 10 lat, będąc największą w swojej branży i zajmując 1-sze miejsce w liczbie obsłużonych klientów w Polsce, których jest już ponad 100 tysięcy.

    Obecnie firma znacznie rozbudowuje struktury (dwukrotny wzrost w skali roku) i w związku z tym poszukuje osób na stanowisko

    Jeśli:

    • Lubisz nowe technologie, biznes, kontakt z ludźmi
    • Masz głowę pełną pomysłów, ciągle szukasz lepszych rozwiązań
    • Unikasz miejsc z długim procesem decyzyjnym i pracą bez celu biznesowego
    • Opierasz się na faktach i liczbach i nie zadowalają Cię same opinie
    • Potrafisz wziąć sprawy w swoje ręce, wszystkiego doświadczyć i wszystko sprawdzić

    to ta oferta jest dla Ciebie!

    Zakres odpowiedzialności:

    • Opracowywanie strategii marketingowo – sprzedażowych w kanale online
    • Wdrażanie nowych modeli działania w kanale online
    • Poszukiwanie nowych form dotarcia do Klientów oraz nawiązywanie partnerstw strategicznych
    • Optymalizacja ścieżek konwersji
    • Współtworzenie nowych usług i produktów
    • Współpraca z innymi działami firmy, w tym z działem IT i sprzedaży
    • Analiza działań sprzedażowych w kanale digital i wdrażanie na jej podstawie usprawnień i optymalizacji

    Kwalifikacje:

    • Minimum 5 letnie doświadczenie w marketingu cyfrowym i zarządzaniu pracą agencji
    • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowo-sprzedażowych
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
    • Umiejętność analizy i interpretacji danych
    • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    Kompetencje:

    • Umiejętność kreatywnego myślenia i proponowania innowacyjnych rozwiązań
    • Rozwinięte zdolności analityczne i dokładność
    • Zorientowanie na rezultat
    • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

    Co oferujemy:

    • Pracę w ciekawej branży (prawo, technologia i big data)
    • Atrakcyjny system wynagrodzenia oraz premiowania + pakiet medyczny
    • Pozytywną atmosferę pracy i wzajemny szacunek zgodny z misją i wartościami firmy
    • Różnorodność zadań i wyzwań
    • Partnerstwo ze strony zarządu i managerów
    • Możliwość inspirowania i wspierania innych
    • Ciągły rozwój wspierany przez pracodawcę
    • Pracę z wysokiej klasy specjalistami
    • Możliwość inicjowania zmian i szybkiego wdrażania swoich pomysłów
    • Dostęp do szkoleń
    • Możliwość wykupienia karty sportowej w atrakcyjnej cenie
    2 535 - 5 070 USD

    B2B