• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdańskBI & DataMenedżer projektu ERP
    Menedżer projektu ERP
    Nowa
    BI & Data
    Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o. o.

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    ERP

    Intense Platform

    zarządzanie projektami IT

    integracja systemów

    wdrożenia systemów

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków:

    • Opracowanie szczegółowego harmonogramu wdrożenia systemów Comarch ERP i Intense oraz ich integracji,
    • Zarządzanie zespołem projektowym (konsultanci ERP, przedstawiciele działów operacyjnych),
    • Monitorowanie zgodności projektu z budżetem oraz harmonogramem, a także raportowanie do wyższej kadry zarządzającej,
    • Koordynacja testów systemów oraz odbioru poszczególnych etapów wdrożenia,
    • Nadzór nad szkoleniem użytkowników końcowych oraz wsparcie podczas uruchomienia systemów,
    • Utrzymanie współpracy z dostawcami systemów ERP oraz firmami zewnętrznymi odpowiedzialnymi za integrację.

    Wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami IT, w szczególności wdrożeniami systemów ERP,
    • Preferowane wykształcenie wyższe w dziedzinach takich jak informatyka, zarządzanie, inżynieria lub pokrewne,
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami o dużej złożoności, obejmującymi różne zespoły oraz procesy biznesowe,
    • Doświadczenie w projektach integracji systemów, co obejmuje zarówno aspekt technologiczny, jak i zarządzanie ryzykiem oraz zasobami,
    • Znajomość systemów ERP, w tym funkcji i modułów Comarch ERP oraz Intense Platform, ich konfiguracji i możliwości integracji,
    • Ogólne zrozumienie architektury IT, baz danych, systemów raportowania, a także mechanizmów integracji systemów ERP z innymi rozwiązaniami,
    • Znajomość najlepszych praktyk i standardów w zakresie wdrażania ERP,
    • Umiejętność definiowania zakresu projektu, harmonogramów, planów zasobów, budżetowania oraz monitorowania postępów,
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do przekazywania złożonych zagadnień technicznych w sposób zrozumiały dla osób nietechnicznych.

    Mile widziane

    • Doświadczenie we wdrożeniu i integracji systemów ERP, zwłaszcza Comarch Intense

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę
    • Karta Multisport
    • Ubezpieczenie medyczne
    • Platforma szkoleniowa do języka angielskiego
    • Paczki dla Pracowników i ich rodzin
    • Prezenty świąteczne
    • Imprezy integracyjne
    Wszystkie ofertyGdańskBI & DataMenedżer projektu ERP