Oferty
Zastępca Kierownika Działu Jakości
Nowa
Inżynieria

Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

zarządzanie zespołem

prawo budowlane

uprawnienia budowlane

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem,
  • Optymalizacja procesów jakościowych powiązanych z Działem Jakości,
  • Analiza techniczna zasadności zgłaszanych wad przez Inwestora,
  • Odpowiednie kierowanie zgłoszeń do Podwykonawców,
  • Nadzór na terminowym usunięciem wad,
  • Ocena wypełnienia zobowiązań gwarancyjnych przez Podwykonawców,
  • Ocena zasadności zwolnienia kaucji gwarancyjnych Podwykonawców,
  • Opracowanie rozwiązań zamiennych w momencie niewywiązania się Podwykonawców ze zobowiązań gwarancyjnych,
  • Aktywny udział w okresowych kontrolach prowadzonych inwestycji,
  • Analizowanie ryzyka wynikającego z wystąpieniem usterek inwestycji oraz podejmowanie działań zaradczych,
  • Obowiązki wynikające z systemów zarządzania Spółki.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (budownictwo, inżynieria środowiska lub inne pokrewne lub zbliżone),
  • Zalecane uprawnienia budowlane,
  • Dobra znajomość prawa budowlanego, prawa o zagospodarowaniu przestrzennym i prawa administracyjnego w odniesieniu do procesów inwestycyjnych, znajomość podstaw harmonogramowania i zarządzania zasobami, umiejętność pracy z budżetem,
  • Znajomość przepisów prawa związanych z procesem gwarancyjnym,
  • Znajomość i umiejętność stosowania przepisów BHP i ppoż. i Kodeksu Pracy,
  • Znajomość nowoczesnych technologii budowlanych i jakości wykonania,
  • Znajomość procedur FIDIC.

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie LuxMed
  • Platforma szkoleniowa do języka angielskiego
  • Paczki dla Pracowników i ich rodzin
  • Zabawy okolicznościowe dla dzieci
  • Prezenty świąteczne