• Wszystkie ofertyWarszawaInnePraktyki - ESG Climate & Nature (Energy)
    Praktyki - ESG Climate & Nature (Energy)
    Nowa
    Inne
    KPMG

    Rodzaj pracy
    Praktyka/Staż
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    US
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    KPMG

    KPMG

    Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. W 7 biurach pracuje nas blisko 2100 osób - wspólnie tworzymy #generationKPMG.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Microsoft Office PowerPoint

    Microsoft Office Excel

    praca w zespole

    język angielski

    analiza

    Opis stanowiska

    Company description

    Zespół ESG, Climate and Nature specjalizuje się w doradztwie strategicznym m.in. w zakresie energetyki, w tym przemysłu i sektora energii, tj. zarówno po stronie dostawców jak i odbiorców energii. Pracownicy działu zajmują się między innymi projektowaniem oraz wdrażaniem programów poprawy efektywności energetycznej, procesów biznesowych i redukcji kosztów przedsiębiorstw o wysokim zużyciu energii i ciepła. Zespół realizuje projekty z zakresu Green Deal i Sprawiedliwej Transformacji.

    Job title

    Job title description

    • wsparcie w realizacji projektów dotyczących transformacji energetycznej i rynku energii, związanych z m.in. zmianami źródeł wytwórczych, inwestycjami w OZE, kontraktowaniem energii (w tym umowy PPA), systemami wsparcia odbiorców energochłonnych, procesami due diligence w zakresie technicznym, środowiskowym i komercyjnym
    • wsparcie analityczne, przygotowywanie dedykowanych analiz rynku i raportów sektorowych
    • przygotowywanie prezentacji na spotkania, notatek ze spotkań
    • wsparcie w procesie sprzedaży usług
    • wsparcie w wewnętrznych procedurach związanych z nawiązywaniem relacji z klientami
    • obsługa archiwów i dokumentacji

    Requirements

    • zainteresowanie tematyką regulacji i trendów w sektorze energetycznym, a także sytuacji na rynkach energii, zakupów energii, projektów inwestycyjnych, efektywności energetycznej
    • ukończone studia licencjackie lub magisterskie (opcjonalnie w trakcie 4-5 roku studiów) w obszarach takich jak: energetyka i pokrewne, oraz opcjonalnie, jako drugiego, kierunku ekonomicznego, finansowego, prawnego
    • biegła znajomość języka angielskiego
    • biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Power Point i Excel)
    • umiejętność pracy w zespole, jak i samodzielnego zarządzania określonymi zadaniami
    • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
    • umiejętność analizy oraz syntezy danych i informacji; zdolność formułowania myśli i wniosków w sposób jasny i rzeczowy
    • umiejętność pracy w zespole

    We offer

    • płatne praktyki
    • pracę hybrydową
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • kartę MulitSport – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
    • program rekomendacji – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • służbowy iPhone i laptop
    • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
    • dużo praktycznej wiedzy – będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu w praktyce
    • zaświadczenie potwierdzające Twój udział w praktykach
    Wszystkie ofertyWarszawaInnePraktyki - ESG Climate & Nature (Energy)