Oferty
Tax Supervisor - ogólne doradztwo podatkowe (Tax Katowice)
Nowa
Finanse

Katowice
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
KPMG

KPMG

Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. W 7 biurach pracuje nas blisko 2100 osób - wspólnie tworzymy #generationKPMG.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

doradztwo podatkowe

Microsoft Office

Microsoft Office Excel

język angielski

prawo podatkowe

Mile widziane

AI

Opis stanowiska

Opis firmy

Nasi doradcy podatkowi pomagają klientom w efektywnej i kompleksowej ocenie skutków podatkowych podejmowanych przez nich decyzji gospodarczych oraz we wdrożeniu najbardziej efektywnych podatkowo strategii. Zajmujemy się m.in. doradztwem w zakresie podatku VAT, podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych, fuzji i przejęć, podatków międzynarodowych, cen transferowych, postępowań podatkowych i sądowych oraz ulg i dotacji.

Stanowisko

  • prowadzenie projektów w obszarze doradztwa podatkowego dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym
  • przygotowywanie opinii oraz różnego rodzaju dokumentacji z zakresu prawa podatkowego w języku polskim i angielskim
  • budowanie relacji z klientami
  • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, prawo, finanse i rachunkowość)
  • tytuł doradcy podatkowego będzie atutem
  • min. 4 lata doświadczenia w doradztwie podatkowym
  • doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego
  • doświadczenie w sporządzaniu opinii oraz przygotowywaniu różnego rodzaju dokumentacji z zakresu prawa podatkowego zarówno w języku polskim i angielskim
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym
  • umiejętność przygotowywania komentarzy/opinii podatkowych
  • mile widziana znajomość narzędzi AI
  • bardzo dobra znajomość MS Office (MS Excel, MS Word)

Oferujemy

  • Finansowanie kursów przygotowawczych i egzaminów, a także studiów
  • podyplomowych i kursów językowych
  • Szeroki wybór szkoleń w ramach platformy Degreed i LinkedIn Learning
  • Certyfikowane szkolenia Microsoft
  • Buddy Program – komfortowy start
  • Program rekomendacji – bonus za polecenie pracownika
  • Program mentoringowy
  • Program Tax Academy - rozwijaj kompetencje merytoryczne, operacyjne i behawioralne, ucząc się od praktyków w elastyczny sposób dostosowany do Twoich potrzeb
  • Program kafeteryjny, w którym pracownicy sami wybierają interesujące
  • ich benefity
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym kartę MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie
  • na życie, prywatną opiekę medyczną
  • Finansowanie udziału w wydarzeniach branżowych
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne
  • Wolontariat pracowniczy i granty na działania oraz 2 dedykowane im
  • dodatkowe dni wolne
  • Prezenty/bonusy świąteczne
  • Welcome pack