Oferty
Zastępca Dyrektora Operacyjnego
Nowa
Finanse

Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
UoP, B2B
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

analiza

branża gastronomiczna

analiza finansowa

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Opis stanowiska:

Kuchnia Vikinga, Lider cateringu dietetycznego poszukuje Zastępcy Dyrektora Operacyjnego. Osoba na tym stanowisku będzie pełnić kluczową rolę we wsparciu procesów operacyjnych firmy.

Lokalizacja: Białystok, z możliwością zakwaterowania

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie kluczowymi działami firmy, zapewniając ich efektywne funkcjonowanie i spójność z ogólną strategią przedsiębiorstwa.
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii operacyjnej zgodnej z celami firmy.
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych i logistycznych w celu zwiększenia efektywności i redukcji kosztów.
  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów jakości oraz procedur bezpieczeństwa.
  • Ścisła współpraca z działami sprzedaży, marketingu, finansów i HR, aby zapewnić koordynację działań operacyjnych z ogólną strategią firmy.
  • Analiza wyników operacyjnych oraz raportowanie do Zarządu.
  • Inicjowanie i wdrażanie innowacyjnych projektów, które przyczynią się do rozwoju firmy i zwiększenia jej konkurencyjności.

Wymagania:

  • Minimum 10 lat doświadczenia na stanowisku dyrektora operacyjnego lub zarządzającego w branży FMCG, w co najmniej dwóch firmach, gdzie portfolio produktowe przekraczało 100 aktywnych indeksów.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, inżynieria produkcji, logistyka lub pokrewne.
  • Doskonałe umiejętności analityczne i organizacyjne.
  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją.
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i rozwiązywania problemów.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami i rozwijaniu talentów w organizacji.
  • Wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne, umożliwiające efektywną współpracę na wszystkich szczeblach.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Umowa o pracę / B2B
  • Możliwość zakwaterowania
  • Pakiet benefitów pracowniczych
  • Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń