Oferty
Zastępca Dyrektora Operacyjnego
Nowa
Consulting

Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
UoP, B2B
Tryb pracy
Praca stacjonarna

Wymagane umiejętności

analiza

branża gastronomiczna

analiza finansowa

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Kuchnia Vikinga, Lider cateringu dietetycznego poszukuje Zastępcy Dyrektora Operacyjnego. Osoba na tym stanowisku będzie pełnić kluczową rolę we wsparciu procesów operacyjnych firmy.

Lokalizacja: Białystok, z możliwością zakwaterowania

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie kluczowymi działami firmy, zapewniając ich efektywne funkcjonowanie i spójność z ogólną strategią przedsiębiorstwa.
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii operacyjnej zgodnej z celami firmy.
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych i logistycznych w celu zwiększenia efektywności i redukcji kosztów.
  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów jakości oraz procedur bezpieczeństwa.
  • Ścisła współpraca z działami sprzedaży, marketingu, finansów i HR, aby zapewnić koordynację działań operacyjnych z ogólną strategią firmy.
  • Analiza wyników operacyjnych oraz raportowanie do Zarządu.
  • Inicjowanie i wdrażanie innowacyjnych projektów, które przyczynią się do rozwoju firmy i zwiększenia jej konkurencyjności.

Wymagania:

  • Minimum 10 lat doświadczenia na stanowisku dyrektora operacyjnego lub zarządzającego w branży FMCG, w co najmniej dwóch firmach, gdzie portfolio produktowe przekraczało 100 aktywnych indeksów.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, inżynieria produkcji, logistyka lub pokrewne.
  • Doskonałe umiejętności analityczne i organizacyjne.
  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją.
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i rozwiązywania problemów.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami i rozwijaniu talentów w organizacji.
  • Wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne, umożliwiające efektywną współpracę na wszystkich szczeblach.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Umowa o pracę / B2B
  • Możliwość zakwaterowania
  • Pakiet benefitów pracowniczych
  • Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń